MSB Tersane Kura Sonuçları Açıklandı Mı Personel Temin Sayfası Girişi

Milli Savunma Bakanlığı'nın İstanbul, İzmir ve Gölcük'te gerçekleştireceği tersane işçisi alımı için kura süreci devam etmekte. Başvurular 29 Mart'ta sona ererken şimdi ise gözler Milli Savunma Bakanlığı tersane kura sonuçlarına çevrildi.

MSB Tersane Kura Sonuçları Açıklandı Mı Personel Temin Sayfası Girişi

MSB Tersane Kura Sonuçları Açıklandı Mı Personel Temin Sayfası Girişi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) kura sonuçları açıklandı mı? Başvuru sürecinin 29 Mart tarihinde tamamlanmasının ardından MSB kura sonuçları için araştırmalarına başlayan adaylar, Milli Savunma Bakanlığı'nın personel temin sayfası üzerinden herhangi bir duyuru yapılıp yapılmadığını merak etti. Peki, MSB tersane kura sonuçları için herhangi bir açıklama var mı, yok mu?

Toplamda üç farklı tersanede 600 işçiyi istihdam edecek olan Milli Savunma Bakanlığı, İŞKUR üzerinden başvuru işlemini kabul ettiği alımla ilgili kura işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Peki, İŞKUR ve MSB'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği tersane kura sonuçları nereden öğrenilebilecek? 

TERSANE KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI

Binlerce kişinin başvurduğu tersane işçisi alımı için kuralar, 9 Nisan Salı günü çekilmeye başlandı. Kura sonuçları asil ve yedek olarak belirlendikten sonra listeler MSB'ye gönderilecek.

MSB'nin kura sonuçlarını bu hafta cuma gününe kadar açıklanması tahmin ediliyor.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacağı öğrenildi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri