24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlere 13 gün kala partiler tüm hızıyla seçim çalışmalarına devam ediyor. Mitinglerle halka hitap eden partiler seçim vaatlerini bir bir anlatıyor. Gittiği her yerde vatandaşların tepkisi ile karşılaşan Meral Akşener, Kahramanmaraş’ta da yine vatandaşların tepkisiyle karşılaştı.

Seçim programı çerçevesinde Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine giden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Malatya Caddesi'nde kendisini karşılayan partililere hitaben partisinin seçim bürosu önünde konuşma gerçekleştirdi.

"ÜLKENİN SORUNU EKONOMİDEN ÖNCE TERÖR"

Miting esnasında elindeki Türk bayrağı çıkartmasıyla canlı yayın kameramanlarının bulunduğu platforma gelen ve şehit yakını olduğunu ifade eden servis şoförü Salih Ünsal (33), İYİ Parti lideri Akşener'e seslenerek, "Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehit verdik. Bu ülkenin sorunu, ekonomik sorundan önce terör sorunu. Keşke Saray'dan önce terör sorununu nasıl çözeceğinizi anlatsaydınız’’ ifadelerini kullandı.

ŞEHİT YAKINI DARBEDİLDİ

Bunun ardından Meral Akşener'in, "Ben terör sorununu çözdüm oğlum, çözdüm. Bunun için nelere uğradım. Ohoo çözdüğüm için nelerle suçlanıyorum. Habur rezaletini ben yapmadım’’ diyerek vatandaşa cevap verdi.  Bu cevabın ardından vatandaş Ünsal, miting alanındaki İYİ Partililer tarafından bulunduğu yerden indirilerek darp edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Bedeninin çeşitli yerlerinden yaralanan ve kolluk güçlerinin müdahalesiyle kalabalığın elinden kurtarılan Salih Ünsal, ekip aracına bindirilerek Elbistan Devlet Hastanesine götürüldü.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.