22 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 17.78°
  • Izmir 24°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.849
Dolar5,6644
Euro6,3523
Altın259,40

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Sözler: Ölüleri Rehin Aldın

Kayseri'deki toplu açılış töreninde açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu yılları anımsatan Erdoğan, "Ölüleri rehin alıyordun" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Sözler: Ölüleri Rehin Aldın

Kayseri'deki toplu açılış töreninde açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemi anımsatan Erdoğan, "Ölüleri rehin alıyordun" dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ ŞEHRE YAKIŞAN BİR HASTANE OLDU"

Uluslararası arenada büyük bir mücadele veriyoruz. Ülkemizde tarihi bir dönüşüme imza atıyoruz. Bugün burada toplam yatırım tutarı 1 katrilyon 640 trilyon lirayı gören 137 değişik bakanlık, belediye ve özel sektör projesinin toplu açılış törenini yapıyoruz. Kayseri Şehir Hastanesi kente yakışan bir hastane oldu.

"KILIÇDAROĞLU, SEN ÖLÜLERİ REHİN ALIYORDUN"

Sağlıkta 15'i hastane olmak üzere 42 tesisi kentimize kazandırdık. Kayseri Şehir Hastanesi her türlü olanakları ile kentimize yakışır bir hizmet oldu. Duydunuz mu Bay Kemal ne diyor? Hastanelerde artık ameliyat olmaycakmış. Ya bu ne menem bir adam ya. Bay Kemal, artık Türkiye'de Bay Kemal'in SSK'sı devri yok. Sen ölüleri rehin alıyordun ya ölüleri. Bu adam SSK Genel Müdürü iken, bu devletin evlatlarını hastanelerde sürüm sürüm süründürdü, ölüleri rehin aldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri