AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Maltepe'de vatandaşlara hitap etti ve Maltepe Belediyesi'ni teröristlerin yönettiğinin ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Biz kitabımızı alabiliyor muyduk? Üniversitelerdeki harcı kim kaldırdı? Biz kaldırdık. Biz geldiğimizde 45 lira burs alıyordu öğrenciler şimdi 270 lira. Bunlardan ne genel başkanın ne de Bay Muharrem'in haberi var! 580 bin öğretmen atadık. Bay Kemal ne diyor? Ne kadar varsa atayacağız. Ya dürüst ol dürüst. Bunların işi gücü yalan. Pazardan sonra bay Kemal ne diyecek git bay Muharrem git. Türkiye'de üniversitesi olmayan il bırakmadık’’ ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Maltepe Belediyesi’ne ‘’Terör örgütü mensupları Maltepe'yi yönetiyor. Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı MLKP terör örgütünden 10 yıl ceza aldı. Şu hale bak. Artık gereğini pazar günü yapmanız lazım. Hale bak hale!’’ ifadelerini kullanarak yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Biri çıkmış TİKA MİKA diyor. Satacağım diyor. Hızını alamadı AFAD'ı satacağım dedi. Sonra iyice hızını alamadı. MİT'i de kapatacağım diyor’’ diyerek Muharrem İnce’ye yüklendi.

İnce’nin iddialarına cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Bay Muharrem diyor ki bunlar Kandil'i vuramaz. ABD'den, İran'dan izin aldılar mı? Bay Muharrem sen Erdoğan'ı tanımamışsın’’ diyerek cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Partililere yönelik tehditlere cevap verdi ve ‘’Suruç'ta attığınız adımın bedelini çok ağır ödeyeceksiniz’’ diye konuştu.

‘’Biz Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumuzda bu Kartal'ın hali neydi? Ya biz size hizmetkar olmaya geldik. Bu sahil düzenlemelerini biz yaptık’’ diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Bay Muharrem sen bu ülkeye ne yaptın ya? Genel başkanıyla arasındaki muhabbet nasıl? Gel Muharrem git Muharrem’’ şeklinde konuştu.

 Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.