Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener Ve Demet Akalın'ı Kabul Etti

Ünlü sanatçılar Hande Yener ve Demet Akalın, çocuk istismarına ve kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener Ve Demet Akalın'ı Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener Ve Demet Akalın'ı Kabul Etti

Başkan Erdoğan, sanatçılar Hande Yener ile Demet Akalın'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Kabulde, İletişim Başkanı Fahrettin Altun da hazır bulundu.

GÖRÜŞMENİN İÇERİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Müzik piyasasında önemli yapımcılar arasında yer alan Polat Yağcı, sosyal medya hesabından görüşmenin içeriği ile ilgili paylaşımda bulundu. Yağcı paylaşımında, "Herkes 'Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?' diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet'le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize" ifadelerini kullandı.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM PAYLAŞIMI BEĞENDİ

Polat Yağcı'nın söz konusu paylaşımını Demet Akalın da Instagram hesabından paylaştı. Şenol İpek ve Alişan gibi birçok ünlü isim paylaşımı beğenerek destek verdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri