Kesin Onaylı Kredi Nasıl Alınır? Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Akbank kesin onaylı kredi? Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar? En kolay kredi veren bankalar 2018? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik...

Kesin Onaylı Kredi Nasıl Alınır? Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Bankalara gerçekleştirilen bütün kredi başvuruları kesin onay alabilir mi? Kredi notu iyi olan ve bankalarla ilişkisi "sürekli" olan kişilerin kredi alabilmesi daha basittir. Kesin onaylı kredi nasıl alınır? diye merak edenlere özel olarak bu içeriğimizi hazırladık.

Kesin onaylı kredi nasıl alınır?

Bankalar kesin olarak verdikleri kredileri genelde "belgesiz, kefilsiz kredi" ismi altında vermektedir. Bazı bankaların mobil uygulamaları sayesinde bu krediyi kullanmak basittir. Türkiye'de banka sayısı arttıkça sektörde rekabet de artmıştır, bu sebeple bankalar potansiyel müşteri sayısına varmak için her yolu denemek istemektedir. Bir çok banka internet şubesinden ya da sms ile kredi başvurularda "kesin onaylı kredi" kampanyaları yapmaktadır. Bu sayede yeni bankalar da büyük müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmıştır. Bankaların verdikleri bu avantajlı kampanyalar çoğunlukla ihtiyaç kredisi için olsa dahi, bazı durumlarda taşıt kredisi için de olabilmektedir.

1. Akbank
2. İş Bankası
3. Garanti Bankası
4. Yapı Kredi Bankası
5. İNG Bank
6. TEB
7. Denizbank

Son Dakika Ekonomi Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Ekonomi Haberleri