Putin'den Çok Kritik Uyarı!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkeye yönelik düşmanca planların zamanında ortaya çıkarılmasının istihbaratın çalışmalarında özel öneme sahip olduğunu belirtti.

Putin'den Çok Kritik Uyarı!

Rusya Güvenlik Kurumları Çalışanları Günü vesilesiyle Kremlin'deki törende konuşan Putin, "Menşei ne olursa olsun Rusya'ya yönelik her bir düşmanca planın zamanında ortaya çıkarılması en büyük öneme sahip. Siyasi, askeri, ekonomik ve bilimsel nitelikli bilgiye ulaşmaya çalışan yabancı istihbarat servislerine karşı koyma konusunda son yıllarda elde edilen başarılar sağlamlaştırılmalı" dedi.

Rus lider, "Yolsuzluk ve ekonomik suçlara karşı mücadele, devlet sınırlarının güvenli biçimde korunması, devlet yönetimi sisteminin ve iletişimin aralıksız olarak çalışmasının sağlanması konuları da sürekli kontrol altında bulunmalı" diye ekledi. Putin, Rusya devlet güvenlik kurumlarının bugün büyük teknik imkanlara ve son derece nitelikli personele sahip olduğunu ve koordine halindeki tek ekip şeklinde hareket ettiğini kaydetti. Kaynak:Sputnik

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR