Boğa Burcunun Taşı

Boğa burçları oldukça programlı burçlardandır. Plan yapmayı ve disiplinli olmayı seveler. Öz disiplinleri oldukça gelişmiş olan boğa burçları aynı zamanda yaptıkları veya kalkıştıkları herhangi bir işte de oldukça kararlıdırlar.

28.07.2020-10:47 - (Son Güncelleme: 28.07.2020-10:48)Boğa Burcunun Taşı

Boğa burçları kolay kolay pes etmezler bir şeye karar verdiklerinde ise onu yapana kadar sabırla ve kararlı duruşları ile sabırla beklerler. Aynı zamanda boğa burçlarının tanınmak veya saygı duyulmak gibi bir takıntıları yoktur. Boğa burçları daha çok kendi içlerinde yaşamayı seveler. Kendi hallerinde olmak hoşlarına giderken bir yanda onların nasıl yaşadığı önemlidir. Yaşantılarını başkalarına göstermek pek ilgilendikleri bir şey değildir boğa burçlarının. Maddiyatı ise sadece kendilerini daha güvende hissetmek için isterler. Boğa burçları aynı zamanda lükse takıntılı insanlar da değillerdir.

Maddiyat açısından kendilerini rahat olabilecek kadar para kazanmak ve isteklerini karşılamak onlar için yeterlidir. Paranın sadece bir araç olduğunun yaşamak için ihtiyaç duyulduğunun da farkındadır boğa burçları. Aradıkları duygu genellikle hemen güven duygusudur. Kurdukları aile yaşamında, iş hayatında, ve çevrelerinde hep güvenebilecekleri biri olmasını isterler. Bu sebeple kurdukları ilişkiler eğer karşısındaki kişiye güvenemezse oldukça zor olacaktır. Çünkü boğa burçlarının insanlarla tanışırken bile baktığı ilk özellik bu olacaktır. İnsanlarla tanışırken iş hayatında veya kurduğu arkadaşlıklarda güvenemeyeceği insanlarla asla ilişki kurmazlar kurmaktan da kaçınırlar aynı zamanda. Davranışları ise genellikle tutarlıdır. Verdikleri kararların arkasında dururlar ve verdikleri sözleri tutarlar boğa burçları onlar için böyle şeyler oldukça kıymetlidir. Eğer tutamayacakları veya gerçekleştiremeyecekleri bir şey talep ediliyorsa ise bunu en başından yapmaktan kaçınırlar. Aşkta ise kolay kolay beğenemez boğa burçları hem gözü kapalı güvenmek hem de güvenilmek ister kesinlikle. Bu sebeple son derece seçicidirler ve öyle hemen beğenmezler.

Boğa Burcu Taşı

Burçla ilgilenen hemen hemen birçok kişi doğal taşların onlara iyi geldiğini bilmektedir. Bun taşlar hem enerjilerimiz için hem de burç özelliklerini ortaya çıkarmakta bize yardımcı olmaktadırlar. Bu sebeple doğal taşlardan yardım alarak enerjilerimizi düzeltebilir aynı zamanda enerjilerimizi taşlar sayesinde yenileyebiliriz.

Boğa burcu taşı denildiğinde estetik ve güzelliğin sembolü olan Akik taşı söylenebilir. Bu taş boğa burcu için oldukça uygun bir doğal taş olacaktır. Türkiye'nin genellikle doğusunda çıkan bu taş boğa burcunun bilinçli olma özelliğini temsil ettiğinden burçlar içinde doğal Akik taşı en çok boğa burcu ile uyumlu olacaktır. Bu taş aynı zamanda çok çeşitli renklerle çıkarılır ve her renginin de isimeri farklı adlandırılmaktadır.

Diğer Boğa burcu Taşları; zümrüt, mavi safir, azurit, malakit, krizokol, kuvars gibi taşlardır. Aynı zamanda bu taşın yanında kullanılabilecek taşlar ise anyolit, iyolit, kehribar, kunzit, lapis, mercan gibi taşlardır. Boğa burcu taşları denildiğinde yaydığı enerjiler açısından boğaya en uygun olarak bilinen taşlar arasındadır bu doğal taşlar.


İLİŞKİLİ İÇERİKLER
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR