Beklenen Haber Geldi! TEKNOFEST'e Katılım İçin Online Başvurular Başladı

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ni bekleyenler için online başvurular başladı. Peki başvuru nasıl yapılacak? Başvuru koşulları ve son tarih ne zaman? İşte detaylar...

17.09.2021-12:47 - (Son Güncelleme: 17.09.2021-14:10)Beklenen Haber Geldi! TEKNOFEST'e Katılım İçin Online Başvurular Başladı

TEKNOFEST sevdalılarına müjdeli haber geldi. Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ni ziyaret etmek isteyenler için www.teknofest.orgweb sitesi üzerinden online başvurular başladı.

Yapılan açıklamaya göre, her yıl büyük bir ilgi, merak ve heyecanla takip edilen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 21-26 Eylül'de İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek.

Buna bağlı olarak festivale ziyaretçi olarak katılım sağlayanların yapması gereken mühim ayrıntılar var.

TEKNOFEST FESTİVALİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Katılımcıların öncelikle TEKNOFEST'in web sitesi üzerinden online kayıt yaptırması ve kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor. Online kayıt işlemini tamamlayarak festivale ziyarete gelen kişiler iki doz Kovid-19 aşısını yaptırmış ise veya önceden koronavirüs hastalığını geçirip tek doz aşılarını oldularsa sisteme entegre edilmiş HES kodu üzerinden sağlanan kontrol ile alana giriş yapabilecekler.

Kovid-19 aşısı olmamış ve/veya tek doz aşı olmuş kişilerden ise alana giriş yapmadan önceki son 48 saatte yapılmış, negatif sonuçlu PCR testi istenecek ve kontrolü, sisteme entegre edilmiş HES kodu üzerinden sağlanacak.

18 YAŞIN ALTINDAKİLER HES KODU GÖSTEREREK GİRECEK

Alınan bilgiler doğrultusunda, festivali ziyaret edecek olan 18 yaş altındakiler için kayıt olma zorunluluğu bulunmazken festival alanına HES kodu göstererek refakatçileri ile birlikte giriş yapabilecek.

TEKNOFEST'E NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TEKNOFEST 2021’e ziyaretçi olarak katılmak için ise https://t3kys.com/tr/teknofest/visitor/apply/ üzerinden kayıt yaptırılabiliyor. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin de olduğu 74 kurum ile birlikte düzenlenen TEKNOFEST, bu sene 21-26 Eylül tarihlerinde 09.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal