Aşık Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Karşınızdaki kişiye beslediğiniz duyguların aşk mı yoksa basit bir hoşlanma mı olduğunu anlamanızı sağlayacak birkaç tüyoyu sizin için bir araya getirdik. Peki, birine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

03.07.2020-14:52 - (Son Güncelleme: 09.06.2021-17:25)

Bazı durumlarda karşınızdaki kişiye aşık mısınız yoksa değil misiniz anlayamıyorsunuz. Aşk, anlaşılması güç bir konu olsa da kişinin ruhsal ve fiziksel değişimleri adını koymaya yardımcı olabilir. Sizin için aşık olduğunuzu anlamanızı sağlayacak temel işaretleri bir araya getirdik. İşte birine karşı hissettiğiniz duyguların aşk mı yoksa hoşlantı mı olduğunu anlamanın yolları…

GÖZLERİNE NE KADAR BAKIYORSUN?

Uzun süren göz temasları çiftlerin arasındaki bağın güçlenmesini sağlar. Bu durum bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle sürekli o kişinin gözlerine bakmak isteyebilirsiniz. Eğer karşınızdaki kişi de bakışlarınıza karşılık veriyorsa bunun adı aşk!

PLANLAMA YAPIYOR MUSUNUZ?

Yalnızca hayatımızda yer almasını istediğimiz kişilerle hayal kurar çeşitli planlar yaparız. Eğer sizde aşık olup olmadığınızı bilmediğiniz kişiyle şimdiden geleceğe dair planlamalar yapmaya başladıysanız aşk kapınızı çoktan çalmış demektir.

GEÇMİŞİ İRDELEMİYORSANIZ

Geçip giden zamanda geride bıraktığınız bir ilişkinizi eskisi kadar sık irdelemiyorsanız bu duygularınızın başka bir yere hareket ettiğini gösterir. Acaba bu yer neresi?

ONUN MUTLULUĞU SİZİ MUTLU EDİYORSA

Karşınızdaki kişinin mutlu olduğunu gördüğünüz zaman sizde kendinizi iyi hissediyor ve onun mutluluğu ile mutlu oluyorsanız; gelen sesleri duyabiliyor musunuz? Bu ses aşk çanlarının sesi!

FİLM DEĞİL GERÇEK!

Eğer elleriniz terliyor ve titriyorsa siz olmuşsunuz! Yapılan araştırmalar, aşık olduğunuz zaman hasta ve endişeli hissettiğinizi aynı zamanda çok daha fazla terlediğinizi ortaya koymuştur. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR