A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'dan İlk Açıklamalar!

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz, Türkiye Futbol Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu imza töreninde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

20.09.2021-16:41 - (Son Güncelleme: 20.09.2021-17:13)A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'dan İlk Açıklamalar!

Türkiye Futbol Federasyonu, geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Şenol Güneş ile yolların ayrıldığı A Milli Futbol Takımı'nda teknik direktörlük görevine Alman Stefan Kuntz'un getirildiğini açıklamıştı.

STEFAN KUNTZ'DAN İLK AÇIKLAMALAR!

Bugün düzenlenen imza töreninde Alman teknik adam Stefan Kuntz, basın mensuplarıyla bir araya gelerek çarpıcı açıklamalar ;

BÖYLE BİR GÖREV ÇOK GURUR VERİCİ

İlk söyleyebileceğim şey gurur olacak. Hamit beni aradığında ve teklifi ilettiğinde büyük bir mutluluk duydum. Çok büyük bir görev.

EVİME DÖNDÜM DİYEBİLİRİM

Bizim şimdi en kısa sürede futbola odaklanıp, Norveç maçına hazırlanmamız gerekiyor. Sayın Başkan'a da teşekkür ediyorum. DFB ve benimle profesyonelce müzakereler yürüttüler. Sert müzakere oldu ama adilane oldu diyebilirim. Evime döndüm diyebilirim. Kesinlikle Türkçe öğreneceğim.

SERGEN YALÇIN'I TEKNİK DİREKTÖR OLARAK GÖRÜNCE KAHKAHALAR ATTIM

Sergen'in Türkiye'de saha kenarında teknik direktör olarak görünce kahkahalar attım. Beşiktaş'taki 1 yılımı çok iyi hatırlıyorum. Alpay politikaya atılmış. Şifo, Ertuğrul, Recep, Rıza, herkesi çok özledim.

TÜRK OYUNCULARIN POTANSİYELLERİNİ BİLİYORUM

Aileme gelen teklifi ilk söylediğimde bana söyledikleri şu oldu: Biz de gelebilir miyiz Türkiye'ye. Sanırım bundan daha ala bir iltifat yapamam. Yönetim tarafından gösterilen inanca çok teşekkür ediyorum. Güç ve pozitif enerji doluyum. Türk oyuncuların potansiyelini biliyorum. Yeni bir organizasyon ve yapı kazandıracağız. Burada oturup zaferlerden bahsetmek kayıplardan bahsetmekten daha zevklidir.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal