Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Aracı Kayan Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı Ankara'da Kaza Yaptı

Ekranların sevilen oyuncusu Tamer Karadağlı’dan kötü haber geldi. Ünlü oyuncu yoğun kar nedeniyle kaza geçirdiğini duyurdu. İşte o detaylar…

24.01.2022-09:01 - (Son Güncelleme: 24.01.2022-09:01)

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Haluk karakteriyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’dan, yakınlarını endişelendiren bir haber geldi. Ünlü oyuncu Ankara’nın yoğun kar yağışının etkisinde kaldığı bir günde kaza geçirdi. Buzlanma nedeniyle aracı kayan Karadağlı, kontrolü kaybederek bir başka araca çarptı. O esnada araçta kimsenin olmayışı bir mucizeyken, ünlü oyuncu hasar bıraktığı aracın sahibini de bulamamış oldu. Ankara’da yoğun kar yağışının etkisinde kalması nedeniyle aracının kaydığını ve bir başka araca çarptığını sosyal medya hesabı aracılığıyla duyuran Tamer Karadağlı, aynı zamanda da takipçilerinden bir yardım istedi. Ünlü oyuncu; ‘’Dün akşam Ankara kar cehennemi yaşadı ve bundan ben de nasibimi aldım. Ankara Şimşek sokağın üst tarafında kırmızı Hyundai arabaya kayıp çarptım. Gerçi numaramı yazıp bıraktım ama o kağıt karda eriyip gitmiş olabilir. Benim arabama vurup kaçsalardı çok sinirlenirdim. O yüzden bu arabanın sahibi ya da tanıyan biri kendisine iletirse sevinirim. Hasarı neyse karşılamaya hazırım’’ diyerek duyurdu.

KARADAĞLI: HASARI NEYSE KARŞILAMAYA HAZIRIM 

Ekranların başarılı oyuncusu Tamer Karadağlı, Ankara’da geçirdiği kaza sonrası sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Yoğun kar yağışı nedeniyle bir başka araca çarptığını ve aracın sahibine ulaşmak istediğini duyuran Karadağlı’ya binlerce mesaj yağdı. Takipçileri geçmiş olsun mesajları iletirken ünlü oyuncu da, çarptığı aracın hasarını ödemek için sosyal medya hesabından yaptığı duyurunun karşılığını buldu. Çarptığı aracın sahibini bulan ünlü oyuncu yeni bir paylaşım daha yaparak; ‘’Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Araç sahibini buldum’’ yanıtını verdi. Tamer Karadağlı’nın bu hareketi de sosyal medya kullanıcıları tarafından takdir edildi. 

tamer karadağlı

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal