Yargı'nın başrolü Pınar Deniz geçtiğimiz haftalarda ayrıldığı sevgilisi Yiğit Kirazcı'yı çabuk unutup yeni bir aşka yelken açtı!

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, meslektaşı Yiğit Kirazcı'dan ayrıldıktan sonra geçtğimiz günlerde yeni sevgilisiyle görüntülendi.

16.03.2022-16:30 - (Son Güncelleme: 16.03.2022-16:36)

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz'in yeni bir ilişkiye başladığı öğrenildi. Uzun yıllardır hem meslektaşı hem de hayat arkadaşı olan Yiğit Kirazcı'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan ünlü oyuncu Deniz, kötü biten bir ilişkisinin olmadığını açıklamıştı. Deniz; ''Ben bütün ilişkilerimi saf bir yerden kurarım. Hayata bu duyguları hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitebilmeli. Bu ilişkiyi nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan kötü biten bir ilişkim yok ama üzülüyorsun tabi. Yine de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor'' ifadelerini kullanmıştı. Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının kameralarına yansıyan güzel oyuncu, avukat Nail Gönenli'yle yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. 

Deniz: Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitmeli

Uzun süren Yiğit Kirazcı'yla yaşadığı ilişkiden sonra çok beklemeden yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu Pınar Deniz; ''İnsanların öze dönmesi gerekiyor. Belki de daha büyük sanat çıkacak bu kaostan. İnsan sevmemeye başladım. Hayvanları sevmeyi tercih ediyorum. Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum. Fikri özgür ve sınırsız insanlara ihtiyacımız var. Sınırlı kafa yapısına sahip insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Kendi içime dönüp kendi hayatımı aydınlatmakla meşgulüm'' şeklinde konuşmuştu. Çok sevilen bir oyuncu olan ve canlandırdığı karakterleri adeta yaşayan Deniz, rolden çıkma konusundaki problemi de anlatarak; ''Vatanım Sensin’deyken sürekli oynadığım karakterin kasvetini taşımaktan kendi özel hayatımda da hüzünlü birine dönüştüğümü fark ettim. Bunun üzerine soluğu psikologda aldım. İyi ki gitmişim, artık anında rolden çıkmayı başarıyorum'' şeklinde cümleler sarf etmişti. 

Pınar Deniz yeni aşka yelken açtı

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal