Yangınlar Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Evine Dayandı!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, gelen bir telefonla neye uğradığını şaşırdı! Gümüşlük yangını ünlü çiftin Bodrum'daki villasına dayandı.

11.08.2021-17:47 - (Son Güncelleme: 11.08.2021-18:20)

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti gelen bir telefonla adeta şoke oldu. Bodrum'un Gümüşlük ilçesindeki evini 2 sene önce 6 milyon TL'ye alan ünlü oyuncu, Kuruluş Osman dizisinin sezon finaline girmesi ile beraber ailesiyle birlikte tatile çıktı.

BURAK ÖZÇİVİT'E KÖTÜ HABER GELDİ

İki aydır eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile Bodrum'da tatil yapan Özçivit, İstanbul'a döndü. Ancak Özçivit çifti, uçaktan iner inmez gelen bir arama ile neye uğradıklarını şaşırdı. Muğla bölgesinde meydana gelen yangınlardan edinilen son bilgiye göre Gümüşlük'teki yangın Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in evine dayandı. Bu durum karşısında ünlü oyuncu, sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

Özçivit çifti, İstanbul'da uçaktan iner inmez Gümüşlük'teki 6 milyon TL'lik evinin etrafındaki ormanlık bölgede meydana gelen yangını öğrendi. Dereköy'de başlayıp Koyunbaba bölgesine doğru ilerleme gösteren yangın kontrol altına alınmaya çalışılsa da rüzgarın etkisiyle ünlü çiftin evine kadar ulaştı.

Oyuncu çiftin evinin arka kısmında meydana gelen yangın kontrol altına alınsa da zaman zaman dumanların yükseldiği görüldü. Bodrum'daki evinin etrafındaki ormanlık bölgede meydana gelen yangını öğrenen Burak Özçivit, sitesinin bekçisinden sık sık bilgi paylaşmasını istedi.

HERKES YANGIN İÇİN SEFERBER OLDU

Yangın Gümüşlük bölgesine kadar inmesin diye canla başla mücadele edildi. Karadaki ekipler yangının yollarını iş makineleri ile kapatmaya çalışırken, halk ise kovalarla ormana su taşıdı. İtfaiye ve iş makinelerinin ile beraber, yangın söndürme uçakları ve helikopterleri peşi sıra yangına müdahalede bulundu. Beş saat sonra kontrol altına alınan yangın, gece saatlerinde soğutma çalışmaları gerçekleştirilemediği için yeniden alevlendi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

İstanbul'a dönen ünlü oyuncu Burak Özçivit, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yangının evine yakın alanda olduğu video bir yayınladı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal