Ünlü Şarkıcı Bülent Serttaş’tan Görgüsüzlük Şovu: Levent’teki Villaların Sahibi Oldum

Sesi ve şarkılarıyla bilinen Bülent Serttaş, önceki gün magazin gündemine damga vuracak açıklamalarda bulundu. İşte Serttaş’ın mal varlığıyla ilgili kullandığı o sözler…

24.01.2022-15:43 - (Son Güncelleme: 24.01.2022-15:43)

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş geçtiğimiz günlerde mal varlıklarıyla ilgili yaptığı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Sesi ve şarkılarıyla yıllardır hafızalara kazınmış olan başarılı şarkıcı, çok para kazandığını ve dolayısıyla da çok harcadığını dile getirdi. Yaptığı açıklamalarla hem sosyal medyada hem de magazin gündeminde dikkat çeken ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, herkesi şaşırttı. Ünlü şarkıcı çok para kazandığını söyleyip; ‘’Sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyorum. 40 yıl önce İstanbul’a geldiğimde bakıp iç geçirdiğim villalardan aldım. Çok pahalı arabalara sahip oldum. ‘Rabbim fazla verip şaşırtma beni’ diye çok dua ettim’’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Kazandığı paralara ve giydiği kıyafetten taktığı çantaya kadar da detay veren ünlü şarkıcı; ‘’Trençkotumun 16 bin 500 lira olduğu yazıldı ama çantamı görmediler. 12 bin liralık çanta kullanıyorum’’ diyerek herkesin ağzını açık bıraktı. 

SERTTAŞ: GAYRİMENKULE ÇOK YATIRIM YAPTIM

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, yaptığı açıklamalarıyla damgasını vururken, İstanbul’a ilk geldiğinde iç geçirdiği villalardan bahsetti. Artık o villaların da kendisine ait olduğunu dile getiren şarkıcı; ‘’Gayrimenkule çok yatırım yaptım. Hepsi çocuklarım için. Allah nasip etti diyelim. 1981 yılında İstanbul'a geldiğimde Levent tarafına gidip geziyordum ve içimden şöyle düşünüyordum 'Allah'ım acaba günün birinde burada kirada oturabilir miyim?' diye. Ve şükürler olsun ki o villaların sahibi oldum. Kiracı olmak isterken villalar sahibi oldum. Şunu da eklemeliyim 'Rabbim fazla verip de şaşırtma beni' diye de her zaman dua ediyorum. Bu kadarı bize yeter artık’’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

bülent serttaş

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal