Ünlü Oyuncu Buse Varol'un Eşi Alişan'dan Boşanma Şartının Ne Olduğunu Seyhan Soylu İlk Kez Açıkladı!

Son zamanlarda aralarının bozuk olduğu konuşulan Varol ve Alişan çifti hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İşte habere ilişkin o detaylar...

12.02.2022-15:33 - (Son Güncelleme: 12.02.2022-15:33) Ünlü Oyuncu Buse Varol'un Eşi Alişan'dan Boşanma Şartının Ne Olduğunu Seyhan Soylu İlk Kez Açıkladı!

Uzun zamandır bir dargın bir barışık olan ünlü çift Alişan ile Buse Varol'un boşanacakları yönünde çıkan iddialar sonrasında, Alişan sessizliğini bozmuştu. Henüz boşanma gibi bir durumun olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı; ''Dilekçeler verilmiş, kararlar alınmış. Yok o haklıymış, yok bu haklıymış. Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, her gün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı, yeğenlerimi ne olur rahat bırakın. Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar. Biz bir karar verirsek açıklarız söyleriz. Ama bizim adımıza karar vermeyin Iütfen. Ne olur artık senaryolar üretmeyin yorum yapmayın, bizi bize bırakın. Kararı biz verelim. Sonra ne isterseniz konuşursunuz yorum yaparsınız'' demişti. Ünlü şarkıcının bu açıklamasından sonra Seyhan Soylu, ünlü çift hakkında bildiği gerçekleri anlattı.

SOYLU: AYRI KALACAKLAR AMA BOŞANMAYACAKLAR

Magazin programı yorumcusu olan Seyhan Soylu, Buse Varol'la Alişan'ın farklı evlerde yaşadığını söyledi. Soylu; ''Alişan 6 gündür evine gitmiyor annesinde kalıyor. Birincisi Alişan zaten evine gitmiyordu. İlk ben açıklamıştım bunu. Buse de 3-4 gündür evine gitmiyor. Annesinde kalıyor çocuklarla birlikte. İkincisi Buse Varol'un avukatı boşanma hazırlıklarına başladı. Sansasyonlardan uzak nasıl boşanılır diye mahkemeyle ilgili başkan aranıyor. Üçüncüsü ise Buse Varol ayrılma şartı olarak, basında yazıldığı gibi 5 milyon dolarlık ev varmış da anlaşılamamış meselesi değil. Alişan'ın değil 5 milyonluk, 500 TL'lik bir şeyi yok üzerinde. Neden? Alişan'ın tüm yatırımı ve mal varlığı ailesi üzerine yapılır. Buse böyle yaparak Alişan'dan bir şey alamaz. Mal paylaşımı yok çünkü Alişan'ın böyle bir serveti yok. Şu anki evi de kiradır. Buse yalnızca çocukların üzerine bir ev olsun istemiş. Gayet de makul bir talep. Suzan Hanım bu olaya el koydu ve bir süre ayrı kalmalarını istedi. Suzan Hanım varken, onlar kolay kolay ayrılamazlar. Ayrı kalacaklar ama boşanmayacaklar'' dedi. 

buse varol ve alişan

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal