UFT coin nedir? UniLend coin projesi ve yol haritası

Kripto paraların varlığından beri çeşitli isimlerde para piyasaları oluştu. UFT coin ise bunlardan biri peki UFT coin ne? Projesinde ne dikkat çekiyor? İşte detaylar...

14.05.2022-02:40 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-02:40)UFT coin nedir? UniLend coin projesi ve yol haritası

UFC coin herkes tarafından bilinen ve borsada yer alan para piyasasından biridir. Peki neyi amaçlıyor? Nasıl kullanılıyor? Detaylar haberimizde!

UFT Coin nedir?

Coin için yatırım yaparken aslında hepsinin içeriğini bilmemiz gerekiyor. Hangisi mantığa yakınsa ona yatırım yapmamız gerekir. Biz sizler için UFT coini anlatıyoruz bugün. UFT coin ticaret eder gibi para piyasaların akıllı sözleşmeler düzenlemesi, borç verme borç alma gibi işlemlerin olduğu izinsiz bir para piyasasıdır.
Uft coin nedir?

Unikend Coin projesi nedir?

 Aslında bu proje diğerlerinden biraz farklı. Sanal dünyada yaptığın sözleşmelerden, borçlu olmak , alacaklı olmak gibi merkezi olmayan bir proje. Aslında oldukça da dikkat çekiyor.

Yorumcular oldukça olumlu bakıyor. Proje piyasada artış göstermesiyle ilgi çekiyor. Chandresh Aharwar tarafından kurulan UFT nin amacı borç alıp vermede sözleşmeler için teminat olmayı amaçlıyor.

Hazal Altıparmak
hazalaltiparmak@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal