Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Günlük Burç Yorumları (30 Aralık Pazartesi)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

30.12.2019-14:33 - (Son Güncelleme: 30.12.2019-14:28)

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yılbaşına hazırlanırken maddi olarak kendini zorlamamaya dikkat etmelisin. Yaratıcı ve özgün fikirler geliştirebilir, hayatına keyif katacak farklı etkinliklere katılabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ikilem yaratacak ve kararsız kalmana sebep olacak konular gelişebilir. Fazla etki altında kalma ihtimalin olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günün ilk yarısında herkesin sana uyum sağlamasını bekleyebilir, bunun için gerekirse aile fertlerinin yaşamına müdahale edebilirsin. Yaşanan bitiş ve başlangıçlar hayatında yeni kapılar açabilir. Akşam saatlerinde duygularının etkisinde kalarak hareket edebilir, romantizm isteğiyle dolabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini doğru ifade edemeyebilir, her konuda inatlaşabilirsin. Objektif kalmaya çalıştığın konularda açığa çıkan gerçekler yanıldığını gösterebilir. Ancak yine de düşüncelerini değiştirmekte zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde daha fazla özverili olman gereken olaylar yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; haftaya yeteneklerini gösterebileceğin ortamlara girerek başlayabilirsin. Gruplarda yer edinmek için bireysel bir plan oluşturabilirsin. Ancak aşırı hırs yapmamaya dikkat etmelisin. Akşam saatlerinde yakın çevrenle, duygusal paylaşımlarda bulunacağın ortamlara gidebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birkaç gündür hedeflerin doğrultusunda hareket ederek, isteklerini gerçekleştirmek için çaba harcamış olabilirsin. Kararlılık ve azminin sonuçlarını alma zamanı gelmiş gibi görünüyor. İlerleyen saatlerde değişen enerjiler; çalışmalarını, yeteneklerinle birleştirmeni ve daha verimli hale getirmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde duygularını açığa çıkarmak istemeyebilirsin. Birçok düşünce zihnini kurcalarken kendini pek huzurlu hissetmeyebilirsin. Ancak daha objektif ve gerçekçi davranman gereken bir gün. Akşam saatlerinden itibaren burcuna ilerleyecek olan Ay; kendini daha rahat ifade etmeni sağlayacaktır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR