Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Sinan Gümüş: ''Ben Zaten Yıllardır Genoa Taraftarıydım''

Genoa'ya transfer olan Sinan Gümüş, İtalya'da ilk röportajını verdi..

Sinan Gümüş: ''Ben Zaten Yıllardır Genoa Taraftarıydım''

Sinan Gümüş'ten olay sözler..

Galatasaray'da sözleşmesi sona eren ve İtalyan takımlarından Genoa'ya transfer olan Sinan Gümüş, İtalya basınına damga vuracak sözler söyledi.. İşte o sözler

Ben Zaten Genoa Taraftarıydım!

"Yıllardır Genoa'yı takip ediyorum ve destekliyorum. Geçmişte de bana teklif yapmışlardı, benim de gitme düşüncem vardı. Bu sefer bu tarihi kulübe gelmeye karar verdim.Kazanmak, daha fazla kazanmanı sağlar ve artık yorulmazsın. Burada da bunu yapmak istiyorum. Tüm pozisyonlarda oynadım. Kanatlarda, oyun kurucu, en uçta, hepsini biliyorum."

Prandelli'den Çok Şey Öğrendim!

"Prandelli ve Fatih Terim benim birlikte çalıştığım ünlü teknik adamlar ve onlardan bir şeyler öğrendim. Prandelli iyi şeyler yaptı ancak onunla temasa geçmedim, sadece başkan Preziosi ile görüştüm. Koray Günter ve Pandev ile birlikte Türkiye'de oynamıştım ve onlarla konuştum, Genoa için çok iyi konuştular.Almanya'da büyüdüm, Türk bir aileden geliyorum. Genoa taraftarlarıyla buluştuğum için çok mutluyum. Şehir hakkında bilgim var ama boşluk buldukça gezeceğim. Yolculuklarda okumayı severim ancak favori bir yazarım yok. Her zaman yeni kişileri keşfetmeyi severim. Koray benim pesto yememi önerdi ve çok lezzetli. Mutfağınız çok özel. Genoa'da çok fazla şey denemek, yeni yerler keşfetmek istiyorum."

Şampiyonlar Ligi Tecrübelerimi Kullanacağım!

"Top sürmeyi seviyorum, Genoa'da da Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiğim tecrübemi kullanacağım. Bu takıma çok şeyler vererek Milli Takım'a gitmek istiyorum. Bu da, bu forma altında yaptıklarımla mümkün olacak.
Koray Günter bana takımda çok iyi oyuncular olduğunu söyledi ve şehrin de çok güzel olduğundan bahsetti. İmzatan önce onunla 2 gün geçirdim, bana şehri gezdirdi. Doğayı, deniz kenarını sevdim. Sahilde yürümek beni rahatlatacak ve şarj edecek." dedi.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR