Reşit Akçay'dan Açıklama: 'Yanlış Anlaşıldım!'

Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü'nin teknik adamı Mustafa Reşit Akçay, bir radyo programında Trabzonspor için dile getirdiği sözlerin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Reşit Akçay'dan Açıklama: 'Yanlış Anlaşıldım!'

Reşit Akçay'dan Açıklama: 'Yanlış Anlaşıldım!'

Akçay, MKE Ankaragücü Kulübünün resmi web sitesinde paylaşılan açıklamasında, "Bugün Radyospor'da yapmış olduğum söylemlerim kamuoyunda yanlış anlaşılmaya neden olmuştur. Yaptığım röportajda, Trabzonspor Kulübü ile ilgili sorulan soruya MKE Ankaragücü Teknik Direktörü olarak değil bir spor adamı olarak yorumda bulundum. Amacım birilerini başarılı ya da başarısız kılmak değil, Anadolu'dan da bir takımın Bursaspor örneğinde olduğu gibi Trabzonspor'un bu yıl şampiyon olabileceğini belirtmekti." sözleri kullanıldı.

Tek hayalim MKE Ankaragücü'nü ligde tutabilmek ve ilerki senelerde daha başarılı konumlara taşımak olduğunubelirten Akçay, şu sözleri söyledi:

"Bu nedenle yaptığım açıklamanın yanlış anlaşılmaya mahal bırakacak bir sebebiyet vermemesini kamuoyundan önemle rica ediyor, istemeyerek de olsa yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem MKE Ankaragücü camiasından özür diliyorum."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz