Merih Demiral'dan Marchisio'ya Tokat Gibi ''Barış Pınarı'' Cevabı!

Juventus'ta forma giyen milli oyuncumuz, Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili Türkiye'yi suçlayan Claudio Marchisio'ya cevap verdi.

Merih Demiral'dan Marchisio'ya Tokat Gibi ''Barış Pınarı'' Cevabı!

TSK'nın Fırat'ın doğusunda terörist unsurlara karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı ikinci gününde devam ederken, eski İtalyan futbolcu Claudio Marchisio, Türkiye'ye iftira atan bir paylaşımda bulundu. Eski bir Juventus futbolcusu olan Marchisio skandal bir paylaşıma imza attı.

İŞTE O SKANDAL PAYLAŞIM

Marchisio paylaşımında; "Anne Frank 1942 yılında tuttuğu günlüğünde 'Dünyanın gitgide ıssız bir yere dönüştüğünü görüyorum; bir gün bizi de yok edecek olan fırtınanın yaklaştığını duyabiliyorum. Milyonların çektiği acıyı hissediyorum.’ demiş. Bugün, bundan tam 77 yıl sonra Türkiye, Suriye’deki Kürtleri bombalamaya başladı. Bu, tüm dünya toplumları için büyük bir utanç. Oradaki her kurbandan kendimizi sorumlu hissetmeliyiz" ifadelerini kullandı.

MERİH DEMİRAL'DAN TOKAT GİBİ CEVAP!

Merih Demiral paylaştığı metinde, "Türkiye ile Suriye sınırında terörist koridor oluşumu var. PKK/YPG kadınlar, çocuklar ve bebekler dahil 40 bin kişinin ölümünden sorumludur. Türkiye'nin misyonu, güney sınırımızda terör koridoru yaratılmasını engellemek ve 2 milyon Suriyeliyi güvenli bölgeye yerleştirmek." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri