Melih Mahmutoğlu: 'Avrupa'da Gidişat Kötü'

Fenerbahçe Beko Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe Beko'da 4 kişinin coronavirüs çıkmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Melih Mahmutoğlu: 'Avrupa'da Gidişat Kötü'

Melih Mahmutoğlu: 'Avrupa'da Gidişat Kötü'

Fenerbahçe Beko'da 4 kişinin coronavirüsün çıkmasının ardından Fenerbahçe'li ekibin kaptanı Melih Mahmutoğlu yayıncı kuruluşun canlı yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

İşte Melih Mahmutoğlu'nun konuşması:

"Hep pozitif kalmaya çalışıyoruz. Bizi mutlu edecek şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Ben, yemek yapmayı bilmem ama bu süreçte öğrendim. Sağlıklı yemekler yapmaya çalışıyorum. İstediğiniz kadar evde idman yapın, kilo alma olasılığınız yüksek. Boşnak mutfağından uzak kalmak bu ara iyi. Bugün bulgur pilavı ve yeşil mercimek pişireceğim."

"BENİM TESTİM NEGATİF ÇIKTI"

"Zorlu bir süreçten geçiyoruz, takım olarak da Valencia maçı büyük ihtimalle bizim sonucumuzu etkiledi diye düşünüyoruz. Benim testim negatif çıktı, bende problem yok. Evde kalmamız ve kurallara uymamız gerekiyor."

"LİGLER OYNANMAYACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR"

"Tüm dünya bunu yaşıyor. Nasıl bir geri dönüş sağlayacağız. Psikolojimiz nasıl olacak bilmiyorum. Ligler oynanmayacak gibi görünüyor. Çok zor. Vücudumuzu diri tutmak amaçlı farklı programlar yapıyoruz. İhtiyacım olan spor aletleri için siparişler verdim."

"AVRUPA'DA GİDİŞAT KÖTÜ"

"Sezonun en önemli maçlarında özellikle, Kalinic de söylemiş, hastalıklar geçirdik. Ateşlenme oldu, serum yiyen oldu, evde yatan oldu, idmana gelmeyen oldu. Hastalığı birbirimize geçirmeyelim diye. Kalinic'in de söylediği gibi, son 1 ayda takımdaki herkes sırayla hasta oldu diyebilirim. Ben evdeyim, lütfen sizler de evlerinizde kalın. Avrupa'da gidişat kötü, bizde de bu gidişat kötü olmasın." (Fanatik)

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR