Fenerbahçe'de E-Antrenman Uygulaması

Fenerbahçe Kulübü, coronavirüs salgını sebebiyle altyapı ekiplerinin idman programlarının eşzamanlı telekonferans ile kondisyoner ve hocalar tarafından gerçekleştirildiğini açıkladı.

Fenerbahçe'de E-Antrenman Uygulaması

Fenerbahçe'de E-Antrenman Uygulaması

Fenerbahçe Kulübü, coronavirüs salgını sebebiyle altyapı ekiplerinin idman programlarının eşzamanlı telekonferans  ile kondisyoner ve hocalar tarafından gerçekleştirildiğini açıkladı.

Fenerbahçe'den gelen duyuruda, "Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle kulübümüz tarafından altyapı takımlarımız için bazı tedbirler alınmıştır. Bu kapsamda altyapı takımlarımızın antrenman programları internet üzerinden video eşzamanlı bağlantı programı aracılığıyla kondisyoner ve antrenörleri tarafından yaptırılmaktadır. Bu doğrultuda futbolcularımızın fiziksel durumlarını en üst düzeyde tutabilmek için günlük antrenman programları ev ortamına göre yeniden düzenlenmiştir. İlk olarak Fenerbahçe 19 Yaş Altı takımımız ile başlattılan bu uygulama bugün itibariyle tüm altyapı takımlarımızda uygulanacaktır. İkinci bir bildirime kadar futbol altyapı takımlarımız için başlatmış olduğumuz e-antrenman uygulaması devam edecektir" sözleri kullanıldı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR