Bülent Korkmaz’dan İstifa Açıklaması!

Konyaspor'da Teknik Patron Bülent Korkmaz geçtiğimiz günlerde istifa kararını duyurdu. Flaş bir kararla görevden ayrılan Korkmaz, sebep olarak bilgisi ve onayı dışında transfer yapılmasını gösterdi.

Bülent Korkmaz’dan İstifa Açıklaması!

Bülent Korkmaz’dan İstifa Açıklaması!

Süper Lig kulüplerinden Konyaspor’un 51 yaşındaki teknik patronu Bülent Korkmaz yönetimle geçirdiği anlaşmazlık sebebiyle kontratını sonlandırdı. Görevinde ayrılan Korkmaz paylaştığı yazılı açıklama ile kamuoyuna bilgi verdi.

Kulüpten ayrılma kararı alarak istifasını İttifak Holding Konyaspor yönetimine aktaran deneyimli teknik direktör, yönetimle arasındaki fikir ayrılıklarını çarpıcı bir şekilde duyurdu. Kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla ayrılığını duyuran deneyimli hoca şu cümleleri kullandı:

'iSTİFA SEBEBİ ONAYIM VE BİLGİM DIŞINDA TRANSFERİN GERÇEKLEŞMESİDİR'

“Ben hayatım boyunca kazandığım her şeyi mücadele ederek, savaşarak ve tırnaklarımla kazıyarak elde ettim. Benim karakterimde hiçbir zaman mücadeleden ve zorluklardan kaçmak yoktur. Eğer ben geçen sene içimizden birileri dahil bu takımın kümeye düştü dediği dönemde, haklı birçok mazaret ve sebebim olmasına rağmen yaşanan o sıkıntılı dönemde fırtınalı ortamda gemiyi terk etmediysem, gemiyi limana sağ salim yanaştırdıktan sonra şu an görevimi bırakmamın birçok sebebi var. Bunları da Konyaspor Kulübü Başkanı Sn. Hilmi Kulluk’la paylaştım. Ama bu sebeplerimden en önemlisi bugüne kadar yapılan transferlerimizi birlikte karar vererek Ibrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adil Demirdağ transferlerini gerçekleştirdik.

En önemli ve geçen yıl en büyük sıkıntı yaşadığımız mevki olan santrfor transferinde onayım ve bilgim dışında transferin gerçekleşmesidir.

Başta oyuncu kardeşlerim olmak üzere, taraftara ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Konyaspor camiasına yürekten başarılar dilerim.”

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR