Ali Koç: Alanya Maçındaki Futbolu Hayatımda İlk Kez Gördüm

Fenerbahçe'nin Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlediği 23 Nisan töreninde Başkan Ali Koç, Ersun Yanal ile yaptığı toplantı hakkında bilgi verdi.

Ali Koç: Alanya Maçındaki Futbolu Hayatımda İlk Kez Gördüm

Ali Koç: Alanya Maçındaki Futbolu Hayatımda İlk Kez Gördüm

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Alanyaspor mağlubiyetinden sonra dün Samandıra'da teknik direktör Ersun Yanal ve yönetilme toplantı gerçekleştirmişti. Ali Koç, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlenen 23 Nisan töreninde dünkü toplantı hakkında sorulan sorulara yanıt verdi.

Ali Koç öncelikle, 'Sezon iyi gitmiyor. Biliyoruz hepimiz. Hatta en mahcup olduklarım da bu çocuklar. İnşallah onların istekleri gelecek sezon yerine gelecek' dedi.

'HOCAMIZLA DERTLEŞMEYE GİTTİM'

Alanyaspor mağlubiyeti hakkında konuşan Başkan şunları söyledi: 'Samandıra'ya ben hep gidiyorum. Bu özel bir durum değil. Yenildiğimiz için gitmedim ama 7 yaşımdan beri maça gidiyorum. Alanya maçındaki futbolu hayatımda ilk kez gördüm.

Arkadaşların moralini düzeltmek ve sorunlarına çözüm aramak için gittim. Bu şekilde gidersek tarihe kötü bir anı bırakacaklarını belirttim. Gerekli ortamı sağlamaya, hocamızla dertleşmeye gittim. Bir ültimatom verme, hocaya kızma söz konusu olmadı.'

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri