Adem Ljajic: Beşiktaş'ın Bir Parçası Olmaktan Mutluyum

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u 7-2 mağlup ettiği maçtan sonra açıklamalarda bulunan Ljajic, "Beşiktaş'ın bir parçası olmaktan mutluyum, umarım seneye ve daha sonraki yıllarda burada olurum" dedi.

Adem Ljajic: Beşiktaş'ın Bir Parçası Olmaktan Mutluyum

Adem Ljajic, 2 gol 3 asist yaparak maça damgasını vurdu.

Beşiktaş'ın deplasmanda Rizespor'u 7-2 mağlup ettiği mücadelede 2 gol ve 3 asistle maça damgasını vuran Adem Ljajic, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

"MUTLULUK VERİCİ"

Karşılaşmayı yorumlayan Ljajic, "Sonuca bakanlar kolay bir maç olduğunu düşünebilirler ama kesinlikle kolay bir maç olmadı. Zorlandık ama 7 golle kazanmak mutluluk verici. Takım halinde yardımlaşma örneği gösterdik ve bu beni çok sevindirdi. Sonucunda böyle bir skor ortaya çıktı" ifadelerini kullandı.

"UMARIM ÖNÜMÜZDEKİ SENE BEŞİKTAŞ'TA OLURUM"

Beşiktaş'ta uzun seneler forma giymek istediğini ifade eden Ljajic, "Umarım önümüzdeki sene Beşiktaş'ta olurum. Sahada takım ve arkadaşlarım için her şeyi yapmaya çalışıyorum. Sanırım Beşiktaş'taki en iyi performansımdı. Beşiktaş'ın bir parçası olmaktan mutluyum, umarım seneye ve daha sonraki yıllarda burada olurum" dedi.

"OYUM GÜVEN'E"

Karşılaşmayı 3 golle tamamlayan Güven Yalçın'a teşekkür eden Adem Ljajic, "Güven Yalçın'a teşekkür ederim, bu akşam onun akşamı oldu. Beni gollerimden daha çok asistlerim mutlu etti. Burak'ın da gol atması beni çok sevindirdi. Sezon başından bu yana bizimle olsaydı, sıralamada başka bir yerde olurduk. Haftanın oyuncusu için oyum Güven'e." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri