Açın Bakın İspat Ederlerse Yorumculuğu Bırakırım

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen Galatasaray - Gaziantep maçından sonra Alper Ulusoy'u hedef alan açıklamalarda bulundu.

Açın Bakın İspat Ederlerse Yorumculuğu Bırakırım

Açın Bakın İspat Ederlerse Yorumculuğu bırakacağım!

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın 3-3 berabere kaldığı Gaziantep FK maçını yorumladı. Dilmen, hakem Alper Ulusoy'un daha önce yönettiği maçlarda en az 5 pozisyonda 6 saniye kuralının ihlal edildiğini iddia etti.

Rıdvan Dilmen'in yorumları şu şekilde;

6 SANİYE KURALI DAHA ÖNCE İHLAL EDİLMEDİYSE BEN YORUMCULUĞU BIRAKIRIM

"Bir kaç yıldır bırakın iyi niyetli olduklarını kötü niyetli olduklarını düşünüyorum. Doğrulara verilen kararları tartışıyorsak durum çok vahim demektir. Alper Ulusoy'un bundan önce son yönettiği maçta eğer en az 5 pozisyonda 6 saniye kuralı ihlal edilmediyse ben yorumculuğu bırakacağım. 4 olursa kabul etmiyorum, 5 tane! Çok iddialı konuştum şimdi ama sözümü de geri almayacağım."

SEZON SONUNDA MEDYAYA LOBİLERE BAKIP ÖYLE KARAR VERİYORSUNUZ

"Bravo hakeme cin gibisin. 150 maçta vermedin bu maçta verdin, helal olsun. Türk futbolunun dizaynında sorun var. Kuralları biliyorsunuz uygulamıyorsunuz. Sezon sonunda medyaya lobilere bakıp öyle karar veriyorsunuz."

4,5 DAKİKADA DEĞİL 4,5 SANİYEDE VERİRSİNİZ O KARARI

"Geçen sene Muslera 6 değil 26 saniye oynuyodu. Geçen sene niye vermiyordunuz. Geçen sene o faulü veriyordunuz bu sene vermiyorsunuz. Ligin zirvesindeki 2 takım çıkışını sürdüren takımlar. Galatasaray pandemi öncesi ve sonrasında hak edecek oyunlar oynamadı. 4,5 dakika değil 4,5 saniyede verirsiniz o kararı. Hakeme hiç oraya gitme bile denir."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR