Şeyma Subaşı'nın Kız Kardeşi Acun Ilıcalı'nın Sevgilisiyle Tatilde!

Şeyma Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl ve Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunaya Alaçatı sokaklarında gezerken yakalandı. İkiliyi beraber gezerken görenler şaşkınlığını gizleyemezken Şeyma Subaşı'nın tepkisi merak konusu oldu.

21.07.2021-09:28 - (Son Güncelleme: 21.07.2021-09:28)

Bir çocuğunun annesi Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun Ilıcalı, uzun süredir kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. Aşklarını ilan ettikten sonra sık sık görüntülenen çift, son hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi.

ALAÇATI'DA YAKALANDILAR 

Geçtiğimiz günlerde eski eniştesi Acun Ilıcalı'yı kızının doğum gününe çağıran ve sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl, bu sefer de Ilıcalı'nın sevgilisiyle tatile çıktı. Açıl ve Altunkaya önceki akşam Alaçatı sokaklarında kız kıza alışveriş yaparken görüntülendi. Şeyma Subaşı'nın ablasının Ilıcalı'nın sevgilisiyle tatile çıkmasına nasıl tepki vereceği ise merak konusu oldu.


ŞEYMA'DAN YORUM GELMİŞTİ

Kübra Açıl önceki gün evinde kızının doğum gününü kutlamış ve Acun Ilıcalı'yı da davet etmişti. Eşi, Acun Ilıcalı, Melisa ve kızıyla olan fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Açıl'a ilk yorumlardan biri de kardeşi Şeyma Subaşı'dan gelmişti. Subaşı, Ilıcalı ve kızının olduğu fotoğrafa gülen yüzlü kalp emojisi koymuştu.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR