Selin Ciğerci’den Gökhan Çıra’ya Yeniden Evlilik Sinyali

Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çıra ile olan evliliğini tek celsede anlaşmalı olarak bitiren Selin Ciğerci basın mensuplarına Gülben Ergen’in Kuruçeşme Arena’daki konserinde görüntülendi.

20.09.2021-10:47 - (Son Güncelleme: 20.09.2021-18:35)Selin Ciğerci’den Gökhan Çıra’ya Yeniden Evlilik Sinyali

Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, ayrılık sonrası eski eşi Gökhan Çıra hakkında ilk kez konuştu. Gülben Ergen’in Kuruçeşme’deki konserini izlemeye gelen Ciğerci, konser çıkışı ayaküstü muhabirlerle sohbet etti. Selin  Ciğerci, eski futbolcu eşi Gökhan Çıra’yla yeniden barışma ihtimalinin olduğunu söyledi. 

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Ciğerci ile, Gökhan Çıra çifti , 10 Eylül’de Beykoz Adliyesinde  2 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. İkilinin ani bir şekilde boşanması sosyal medyada gündem olmuştu. Ciğerci, muhabirlerle yaptığı konuşmada Gökhan Çıra ile yeniden evlenebileceğini söyledi. 

SELİN CİĞERCİ GÖKHANLA BARIŞABİLİRİM 

Selin Ciğerci konser çıkışı gazetecilerin doğrulttuğu ‘Tekrar evlenir misiniz?’ sorusuna şöyle cevap verdi: ‘Olabilir , neden olmasın? Tekrar evlenebilirim, Gökhan'la da barışabilirim. Allah herkese her şeyin hayırlısını versin’ diyerek, evliliğe karşı açık kapı  bıraktı. 

SELİN CİĞERCİ BEN DÜZEN KADINIYIM 

Boşandıktan sonra yeni bir eve taşınarak kendini işine adayan Ciğerci, muhabirlerin ‘Bekarlık sultanlık mı? sorusuna karşı şunları söyledi: ‘Benim için değil . Çünkü ben evliliğe, düzene bağlı bir kadınım. Ben öyle düşünmüyorum’ diye ifade etti. Gökhan Çıra ile olan evliliğinin  bitmesinin sebebinin ihanet olduğu iddialarına ise böyle bir şeyin söz konusu olmadığını iddia ederek yalanladı. Ünlü fenomen Ciğerci, boşandıktan sonra eski eşiyle mal varlıklarının ortak olduğunu, kurdukları şirketi ortak yönettiklerini dile getirmişti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal