Şarkıcı Yusuf Güney Tutuklandı!

Manavgat'ta bölgedeki yangın söndürme çalışmalarına katılan şarkıcı Yusuf Güney, dün gece yangın söndürme işlemi yapan orman memurları ile tartışıp havaya ateş edince gözaltına alındı.

03.08.2021-13:06 - (Son Güncelleme: 03.08.2021-13:06)

Antalya'da Manavgat'ın Taşağıl Mahallesi'nde, 31 Temmuz 2008 tarihinde çıkan ve 5 gün sonra kontrol altına alınabilen Taşağıl orman yangını, Türkiye'nin en büyük orman yangını olarak tarihe geçmişti. Manavgat ve Serik ilçeleri sınırlarında 16 bin hektar ormanlık alanın kül olduğu yangında yüz binlerce ağaç ve canlı yok olmuştu. 13 yıl sonra yine bölgede yangın, tehdit unsuru oldu.

GÖZALTINA ALINDI

Bölgedeki çalışmalara yangın söndürme tüpleriyle destek veren şarkıcı Yusuf Güney, dün gece Çardak Mahallesi Balamut mevkisinde, yangın söndürme işlemi yapan orman memurları ile tartışma yaşadı. İddiaya göre Güney, istediği yerlere müdahale etmedikleri gerekçesiyle kavga ettiği orman memurlarının üzerine yürüdü ve yanındaki tabancasıyla birkaç el havaya ateş etti. Bölgedeki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.


SORGUSU SÜRÜYOR

Bölgedeki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Güney, Taşağıl Jandarma Karakolu'na götürüldü. Şarkıcı Güney'in karakoldaki sorgusu sürüyor.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal