Sağlık sorunu yaşayan Çağlar Ertuğrul, diziye veda mı ediyor? Çağlar Ertuğrul, yeni sezonda Teşikat dizisinde var mı? Çağlar Ertuğrul'un sağlık problemi ne?

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizisi Teşkilat yeni sezon için hazırlıklara başladı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Serdar'a hayat veren Çağlar Ertuğrul iki sezondur alkış almaya devam ediyor. Fakat Çağlar Ertuğrul, Teşkilat'a veda mı etti? soruları araştırılmaktadır. Çağlar Ertuğrul diziden ayrıldı mı? Teşkilat dizisinden ayrılan isim kim? İşte detaylar...

26.07.2022-11:30 - (Son Güncelleme: 26.07.2022-12:22)

Son dönemlerin sıkça konuşulan ismi Çağlar Ertuğrul'un diziye veda etmesi sonucunda gündeme geldi. İstanbul'da bir alışveriş merkezinde görüntülenen Ertuğrul, ayağında bir sağlık sorunu olduğunu belirtti. Bunun üzerine Ertuğrul'un diziden ayrılma nedeni buna yoruldu. Peki, Çağlar Ertuğrul diziden neden ayrıldı? 

48 bölüm süren ve sezon finaline giren Teşkilat dizisinin ilk bölümünden beri yer alan Çağlar Ertuğrul, dizi macerasının bittiğini hem kendisi hem de yapım şirketi açıkladı. Her yaz olduğu gibi Urla'ya ailesinin yanına tatile giden başarılı oyuncu sevgilisi Kayla Manukyan ile dinlenmeye çekildi. 

Bir süreliğine İstanbul'a gelen Çağlar Ertuğrul, alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Medikal ürünler almak için alışverişe çıkan Ertuğrul, aksiyon dizisinden çıktığını belirterek bazı sağlık sorunlarının olduğu duyurdu. 

Çağlar Ertuğrul sağlık sorunu

Çağlar Ertuğrul, “Medikal bir alışveriş, ayağımda sıkıntı var, omuzumda sıkıntı var. Birçok yerde, ama o kadar ciddi değil, geçti. Bir ara fizik tedavi gördüm ama şimdi daha iyiyim” ifadelerini kullandı. 

Teşiklat dizisinden ayrıldı 

TİMS&B yapım şirketi ve Çağlar Ertuğrul diziden kesin olarak Serdar karakterinin çıkarıldığını duyurdu. Senaristlerin çok güzel bir sezon finali yazdıklarını ifade eden oyuncu Çağlar Ertuğrul, son sahnede bir patlama olduğunu hatırlattı. Ertuğrul, “Çok güzel final yazdı senaristler, yapımcılar. O finalin üzerine de artık geri dönüş olmaz herhalde” diye konuştu. Haberi alan hayranları ise sosyal medyadan ağlayan video paylaşarak kararı protesto etti.

Şahsenem Aktaş
sahsenem@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal