Ronaldo'dan Türkiye Ve Galatasaray Açıklaması

Youtuber Berkcan Güven'in videosuna konuk olan Ronaldo, Türkiye'yi ve türkleri çok sevdiğini söyledi. Portekizli oyuncu ayrıca Galatasaray ve takım arkadaşı Merih Demiral'la ilgili yorumlarda bulundu.

28.12.2019-10:16 - (Son Güncelleme: 21.01.2020-13:03)Ronaldo'dan Türkiye Ve Galatasaray Açıklaması

Dünyanın en iyi oyuncularından biri sayılan Cristiano Ronaldo; Türkiye, Galatasaray ve Merih Demiral ile ilgili açıklamalar yaptı.

"Galatasaray stadı'ndaki Tutku Çok Büyüktü"

2013 senesinde Galatasaray'la gerçekleştirdikleri karşılaşmada atmosferden çok etkilendiğini belirten Portekizli yıldız, "Ben seyahat etmeyi seven bir insanım. Ve tabii ki Türkiye'yi iyi biliyorum. Hem Türkiye'de arkadaşlarım var hem de İstanbul ve Bodrum'da birçok kez bulundum, tatil yaptım. Türkiye'ye her gittiğimde, en çok insanların Cristiano'ya olan sevgilerini hissediyorum. İnsanların beni sevdiğini hissediyorum. Türkiye'de beni destekleyen çok insan olduğunu biliyorum ve bu çok iyi. Türkiye'de oynamak hep güzel. Galatasaray ile oynadığımız günü unutmuyorum. Stattaki tutku çok büyüktü" diye konuştu.

Merih Demiral'ı Övdü

Juventus'tan takım arkadaşı olan milli oyuncumuz Merih Demiral'ı çok sevdiğini dile getiren Ronaldo, "Merih Demiral çok iyi bir oyuncu. Agresif, güçlü ve ciddi. Ama bir yandan da çok iyi bir çocuk. Çok rahat ve çok eğlenceli bir adam. Türk oyuncular hakkında düşündüğüm şey, çok profesyonel oldukları. Hem iyi hem de profesyonel oyuncular. Ama bir yandan da çok iyi bir çocuk, eğlenceli bir adam. Hepsi her zaman iyiler. Profesyonel ve iyi insanlar" sözlerini dile getirdi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR