MasterChef'te Duygusal Anlar! Somer Sivrioğlu Gözyaşlarını Tutamadı

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde duygusal anlar yaşandı. Yarışmada iddialı olduğunu söyleyen Görkem isimli yarışmacı, tadım aşamasından sonra şeflerin isteğiyle ablasını stüdyoya davet etti.

10.07.2021-12:04 - (Son Güncelleme: 10.07.2021-12:04)

Jüri kadrosunda Mehmet Yalçınkaya,  Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu gibi isimlerin yer aldığı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 23 yaşındaki Görkem Demiral, eleme turunu geçmek içim şeflere kendi tarifi olan levrek lokum yemeğini yaptı. Demiral'ın tadın aşamasından sonra da duygusal anlar yaşandı

STÜDYODA DUYGUSAL ANLAR

Görkem Demiral'ın yarışmaya ablasıyla geldiğini öğrenen şefler, genç kadını stüdyoya davet etti. Kardeşiyle yıllardır birlikte çalıştıklarını ve zorlu mücadelelerden geçtiğini söyleyen  abla, kardeşini şeflerin karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı.


ŞEFLER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ağladığı için şeflerden özür dileyen abla, Somer Sivrioğlu'nun 'Duygularınız için hiçbir zaman kimseden özür dilemeyin. Ne güzel ki böyle duygular yaşıyorsunuz' demesi üzerine kardeşine sarılarak hüngür hüngür ağladı. Abla ve kardeşin sarılarak ağladığını gören Somer Sivrioğlu ise 'Ben bu kadar sulu göz değildir' diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.



YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal