Bahar’ın kardeşi Şirin karakteri oldu. Şirin’in gerçek adı nedir, nerelidir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde rol almıştır gibi pek çok sorunuzun cevabı haberimizin devamında…

Kadın Dizisi Şirin Kimdir?

Bahar’ın kız kardeşi olan Şirin davranışlarında hep bir gizem olan dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan biri. Şirin geçmişinde oldukça sıkıntılı günler geçirmiştir. Bu nedenle psikolojik olarak çalkantılı bir yaşama sahiptir. Ailenin sorun makinesi haline gelmiş olan Şirin, üniversite sınavında da başarılı olamamıştır. Güzel Sanatlar Resim Bölümüne girmek için çabalayan Şirin oldukça ketumdur. Ne derdini paylaşmak ister ne de mutluluğunu. İnsanlarla ilişki kurmakta zorlanan oldukça duygusal ve utangaç biridir.

Ä°lgili resim

 Şirin’e hayat veren isim Seray Kaya. 1991 senesinde dünyaya gelen güzel oyuncu, ülkemiz göz bebeği şehri olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim hayatını aksatmayacak şekilde güzellik merkezinde çalışan oyuncu oyunculuk yapsa bile ilerde hayali olan güzellik merkezini açmayı planlamakta. 53 kilo olan oyuncu 1.65 boyu ve zarif güzelliği ile ilgi odağı. Daha önce Sadri Alışık Kültür Akademisi’nde oyunculuk konusunda eğitim olan oyuncu dizi sektörüne Huzur Sokağı adlı dizi ile adım atmıştır. Daha önce Rengarenk, Evli ve Öfkeli, Kocamın Ailesi, Gülümse Yeter adlı yapımlarda da adından söz ettirmeyi başardı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.