Lerzan Mutlu'dan Zehir Zemberek Sözler: 'Selçuk'un Cenazesine Bile Gelmediler'

Şarkıcı Lerzan Mutlu, Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefat etmesinin ardından ağır suçlamalarda bulunmuştu. Tektaş'ın vefatının ardından sanat camiasında konser verip vermeme polemiği baş gösterirken tartışmalara Lerzan Mutlu'da dahil oldu.

24.07.2021-15:59 - (Son Güncelleme: 24.07.2021-15:59)

Ünlü türkücü Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 38 yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Tektaş'ın vefatı başta sanat camiası olmak üzere sevenlerinde de derin üzüntü yarattı. Geçtiğimiz gün Teşvikiye Camii'nde gerçekleştirilen cenaze törenine çok sayıda ünlü katılırken, Seda Sayan ve Demet Akalın katılmadı. Tüm bu yaşananların ardından şarkıcı Lerzan Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada cenazeye katılmayan bazı isimler hakkında ağır suçlamalar yöneltti.

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

İsim vermeden bazı ünlüleri bir ölümün üstünden reklam yapmakla suçlayan Lerzan Mutlu, sosyal medya hesabından adeta isyan etti. Zehir zemberek açıklamalarda bulunan Mutlu, 'Bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya! Tüh, hepinizi yazıklar olsun! Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi... Evde de, cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp, dönmeyen... Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi... Bari burada reklam yapmayın' ifadelerini kullandı.


'ZAVALLISINIZ'

Sosyal medyadan tepkilerine devam eden Lerzan Mutlu, 'Bir susun da millet acısını yaşasın! Harbi zavallısınız, buradan bile reklam çıkarmak! Nasıl bir insansınız ya... Pess, yazıklar olsun. Artistliğe gelince mangalda kül bırakmazlar ama tatillerini yarıda kesip ne cenazeye, ne eve gelmek yok! Bu halkı böyle kandırın. Bir ölünün üzerinden... Tüh, yazıklar olsun!' şeklinde devam etti.


DEMET AKALIN'DAN CEVAP GELDİ

Mutlu'nun bu sözler ile 15 Ağustos'a kadar sahne almayacağını açıklayan Seda Sayan'ı ve cenazeye katılamayan Demet Akalın'ı hedef aldığı iddia edilirken Demet Akalın hakkında çıkan haberlerle ilgili suskunluğunu bozdu. Akalın, 'İki gündür Alişan'layım, bana değil tepki! Sabah mezarlıktaydım. Kızının mandalinası babasının üstünde, toprağın üstünde...' dedi.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal