Alişan'ın Kardeşi Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son yolculuğuna uğurlanan Tektaş'ın cenaze namazında göz yaşları sel oldu.

21.07.2021-14:52 - (Son Güncelleme: 21.07.2021-16:17)Alişan'ın Kardeşi Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu

Sanatçı Alişan'ın 4 haftadır yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören ve bir süre önce entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Bugün son yolculuğuna uğurlanacak olan Tektaş'ın cenaze namazında eşi Merve Tektaş'ın 'Beni hiç üzmedin, hakkım helal olsun. Selçuk ne olur gitme' diyerek feryat etmesi yürekleri burktu.

'HAKKIM SANA HELAL OLSUN'

Selçuk Tektaş'ın iki çocuğunu annesi Merve Tektaş ise cenaze töreninde güçlükle ayakta durdu. Gözyaşlarına boğulan acılı eş, cenaze namazının ardından tabutun araca yüklendiği gördüğünde 'Gitme, gitmesin lütfen. Selçuk hakkım sana helal olsun. Teşekkür ederim her şey için. Beni hiç üzmedin sen' diyerek feryat etti.

AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, bir an olsun tabutun başından ayrılmazken cenaze namazı kılınırken zor anlar yaşadı. Kardeşinin adını duyduğu an gözyaşlarına boğulan şarkıcı, ayakta durmakta zorlanınca yakın arkadaşı yardımına koştu.


ERDOĞAN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Alişan'ı arayarak başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede Selçuk Tektaş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve dostlarına başsağlığı temennisinde bulundu.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR