Göbek Yağını Yoğurt Soda Ayran Kürü ile Eritin! Faydalarına İnanamayacaksınız!

Maden suyu, limon ve yoğurt gibi kolaylıkla temin edebileceğiniz malzemeler ile göbek çevresindeki yağlardan ya da istemediğiniz kilolardan kurtulabileceğiniz bir kür tarifi veriyoruz.

Göbek Yağını Yoğurt Soda Ayran Kürü ile Eritin! Faydalarına İnanamayacaksınız!

2 hafta sürecince düzenli bir biçimde kullandığınızda istenmeyen kilolarınızdan ve göbek yağlarınızdan kurtulabilrsiniz. Bunlarla beraber metabolizmanızın hızlanmasına da destek olan kürün tarifini sizlerle paylaşalım.

YOĞURT SODA LİMON İLE ZAYIFLAMA  

  1. 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  2. 1 şişe maden suyu
  3. yarım limonun suyu

Yarım limonun suyunu yoğurdun üzerine ilave edin. Sonrasında yavaşça maden suyunuzu karışımınıza ilave ederek harika bir ayran ortaya çıkarın. Maden suyunu yavaşça eklemek, aşırı derecede köpürüp taşmasını engellemenizi sağlar.

Soda Ayran Limon Kürünün Uygulanışı: Bu şekilde hazırladığınız kürü kahvaltıdan ve gece yatmadan yarım saat evvel içebilirsiniz. Ayrıca kürü uygulamanın yanında bir diyet programını da yaparsanız istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu kürün düzenli içimi göbek yağlarınızı eriterek zayıflamanıza destek olacaktır. Ek olarak diyet programı da bağırsaklarınızın aktif bir şekilde çalıştırır.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri