Akrep burcu genellikle cinsellik ile birlikte anılır. Akrep erkeği de istekli ve arzulu yapısı ile tanınır. Tutkusu yalnız aşkta değil, kendisinde merak uyandıran her şeyde görülür. İstediği şeyin peşinden gidip elde edene kadar vazgeçmez. Bu nedenle kararlı olduğu da söylenebilir.İşte detaylar haberimizde...

Su grubu burçlarda olduğu gibi akrep burcu erkekleri de duygusaldır. Ancak onlar duygularını içinde yaşar ve dışarıya yansıtmaktan hoşlanmaz. Hareketli ve eğlenceli tavırlar sergileseler de bu burç içten içe karamsardır.

Özgürlüğüne düşkün akrep erkeği kısıtlanmaktan nefret eder. Kimseyi hayatına karıştırmak istemediğinden böyle bir durum karşısında öfkesini göstermekten çekinmez. Her ne kadar kendi hayatında gizliliğe önem veriyorsa da karşısındaki kişinin hayatına dair her ayrıntıyı bilmek ister. Bu özellik onu zor bir karakter yapar.

AKREP ERKEĞİNİN İLK KURALI: GÜVEN

Dostlarına çok önem veren Akrep erkeği arkadaşlarını özenle seçer. Güven onun için ilişkilerde birinci kuraldır. Şüpheci yaklaşımları nedeniyle zor güvenir. Karşısındaki kişiyi daima analiz eder ve gerçekleri çözmeye çalışır. Ancak sağlam bir dostluk kurduğunda oldukça fedakardır.

Aşk hayatında fazlasıyla çekicidir. Onun enerjisinden ve etkisinden hiçbir kadın kolay kolay kaçamaz. Bakışları ve karanlık yanı onu etkileyici yapan özellikleridir. Uzun ve ciddi ilişkilere kuşkuyla yaklaşır. Güven problemi burada da görülür. Üzülmekten korktuğu için genelde geçici ilişkiler ve anlık zevkler peşinde koşar. Zor aşık olur ama aşık olduğunda sadık ve fedakar bir sevgili olur. İlişkilerindeki başlıca sorun kıskançlıktır. Bir yandan partnerinin her yönüyle çekici olmasını beklerken diğer yandan onu kıskanır ve kısıtlamaya çalışır.

AKREP ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİĞİ

Akrep erkeğinin bilinen en kötü özelliği intikamcı olmasıdır. Yapılan yanlışları asla unutmaz ve karşısındaki kişiye merhamet etmez. Kin tutan biri olması onu tehlikeli yapar.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın