İrem Derici'nin Babası Hulusi Derici'den 21 yıllık Eşine 1 milyonluk Tazminat Davası

İrem Dericinin babası 1 milyon tazminat talep ederek, iki çocuğunun da velayetini istiyor! Eşinin ona ait tüm mal varlığınıda kendi üzerine alarak iyi niyetini sömürdüğünü öne sürdü.

03.09.2021-16:30 - (Son Güncelleme: 03.09.2021-17:38)

Eşinin ona ait tüm mal varlığınıda kendi üzerine almak istediğini öne süren İrem Dericinin babası Hulusi Derici, 1 milyonluk dava ve 2 çocuğunun velayetini üzerine almak istediği gerekçesi ile dava açtı. Haberin detayında ise dilekçeleri okuyabilirsiniz...

HULUSİ DERİCİ'NİN ŞİRKETİNDE EKONOMİK KRİZ ÇIKMIŞ

Dilekçede "Hulusi Derici, bu krizin önüne geçmek için eşinden yardım istemiştir. Eşiyle Hulusi Derici arasında sözleşme imzalanmıştır. Selma Derici sözleşme adı altında kendisine devredilen Bodrum'daki evin kendisine ait olduğunu ve Hulusi Derici'ye iade etmeyeceğini dile getirmiştir. Tarafların boşanmalarını, 500 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat ile iki çocuğun velayetinin babaya verilmesini talep ediyoruz. Çocuklar için 10 bin lira nafaka ile Bodrum'daki 3 mesken ile Zekeriyaköy'deki 2 meskene tedbir konulmasını istiyoruz" ifadelerine yer verilmiştir.

ÜNLÜ ŞARKICI İREM DERİCİ'NİN BABASI HULİSİ DERİCİ VE ANNESİ ARASINDA TAZMİNAT KAOSU

Hulusi Derici'nin açtığı tazminat davasında, En büyük gerekçe olarak ''Kadınlık Görevini Yerine Getirmiyor'' diyerek sözlü taciz uyguladığını söyledi.

AİLE İÇİ KAOS

Dilekçede  “Hulusi Derici, bu krizin önüne geçmek için eşinden yardım istemiştir. Eşiyle Hulusi Derici arasında sözleşme imzalanmıştır. Selma Derici sözleşme adı altında kendisine devredilen Bodrum’daki evin kendisine ait olduğunu ve Hulusi Derici’ye iade etmeyeceğini dile getirmiştir...

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal