Rüştü Reçber Coronavirüs'e Yakalandı

Türk futbolunun efsanevi kalecilerinden Rüştü Reçber'in coronavirüse yakalandığı açıklandı.

Rüştü Reçber Coronavirüs'e Yakalandı

Türk futbolunun önemli isimlerinden Rüştü Reçber Coronavirüs'e yakalandı. Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Işıl Reçber sosyal medya heabı üzeirnden yazdığı mesajda şu ifadeler yer aldı;

"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor, Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .
Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.
Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli..."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR