İzmir'de metro vagonu depolama tesisinde göçük! 2 Bekçi Kayıp

İzmir'de metro vagonu depolama tesisi inşaatında sabah saatlerinde göçük meydana geldi. Kendilerinden haber alınamayan iki bekçinin enkaz altında kalmış olabileceği ihtimaline karşı arama çalışması başlatıldı. Detaylar haberimizde...

İzmir'de metro vagonu depolama tesisinde göçük! 2 Bekçi Kayıp

İzmir'de metro vagonu depolama tesisinde göçük! 2 Bekçi Kayıp

İzmir'de metro vagonları için yapılan yer altı park alanının inşaatında göçük meydana geldi. Konak ilçesi Halkapınar Spor Salonu önünde yapımı devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesine ait metro vagonu yer altı park alanının inşaatında, sabaha karşı göçük olduğu bilgisi üzerine, yüklenici firma ve belediye yetkilileri olay yerine geldi. İnceleme yapan ekipler, gece görevli olan 2 bekçiden haber alamayınca durumu polis, itfaiye, AKS ve AFAD ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen ekiplerin, 2 bekçiyi arama çalışmaları sürüyor. Görevlilerin enkaz altında kalma ihtimaline karşı arama çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. 

TEK YÖNLÜ TRAFİĞE KAPATILDI

Olay nedeniyle Şehitler Caddesi ve Halkapınar Köprüsü tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Göçüğün yayılma riskine karşı hafriyat dolgusu çalışmaları başlatıldı. Göçüğün olduğu bölgede su birikintisi olması nedeniyle İZSU'ya bağlı vidanjörlerde çalışmalara katıldı. Polis ekipleri de geniş bir alanda güvenlik önlemi aldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri