Guilherme İçin Beşiktaş'tan Bir Teklif Gelmedi

Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı Kulüp Televizyonuna açıklamalarda bulundu

26.12.2019-11:55 - (Son Güncelleme: 26.12.2019-11:51)Guilherme İçin Beşiktaş'tan Bir Teklif Gelmedi

Beşiktaş’ın transfer gündeminde iddia edilen ve anlaştığı yönünde haberler yapılan Guilherme hakkında Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı’dan açıklamalar geldi.
“Beşiktaş’tan resmi anlamda gelen bir teklif yok. Devre arasında kadromuzu korumakla birlikte birkaç takviye ile ikinci yarıya daha güçlü girmek istiyoruz” şeklinde cevap verdi.

Kulüp televizyonuna devre arasında kadrolarını yeni transferle güçlendirmek isteyen Ravcı, taraftara transfer müjdesi verdi. Adı sürekli farklı kulüplerle anılan yıldız futbolcu Guilherme’ye resmi bir teklifin yapılmadığını kaydeden Ravcı,

“Guilherme için Beşiktaş’tan gelen herhangi resmi bir teklif yok. Menajerler aracılığıyla bir görüşme olmuş olsaydı ondan da haberimiz olurdu. Biz Guilherme ile devam etmekten yanayız. Tabi bunun dışında Acquah ve Hadebe’nin de adı transferde kullanılmaya başladı. Tabi bir taraftan da bu haberlere seviniyoruz. Çünkü futbolcularımıza taliplilerin çıkması bizim transferde doğru yol izlediğimizi gösterir” dedi.

“OCAK AYINDA KADROMUZU GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Ali Ravcı, ligin ilk devresini kötü geçirmediklerini sayacak bir pozisyonda bitirmeye yakın olduklarını söyleyen Ravcı şöyle kaydetti:
"Bakıldığında aslında kötü sayılmayacak bir pozisyondayız. Sezon başında Avrupa Kupaları’na katıldık ve oradan Türkiye’ye puanlar kazandırdık. Ligde kaybettiğimiz maçlara baktığımızda ise son saniyede yediğimiz goller var. Yine hakem hatalarından dolayı yenildiğimiz maçlar var. Tabi daha iyisini yapabilir miydik, bence yapabilirdik. İnşallah ikinci yarıya yapacağımız takviyelerle daha iyi girmek istiyoruz." Açıklamalarında bulundu.


Son Dakika Spor Haberleriiçin aşağıya kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR