Fenerbahçe transferde gözüne genç futbolcu Ensar Brahic'i kestirdi!

Yeni sezon için transfer hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe'de gündeme genç yıldız adayı Ensar Brahic geldi. 17 yaşındaki Sırp forvetin transferi için takımın scout ekibinin onay verdiği aktarıldı.

14.05.2022-11:28 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-11:41)

Süper Lig devlerinden Fenerbahçe gelecek sezon için transfer hazırlıklarına başlamış durumda. Sarı lacivertlilerde bu anlamda gündeme dikkat çeken isimler gelmeye devam ediyor. Sarı lacivertliler son olarak gündemine oldukça sürpriz bir ismi aldı. Sırp genç forvet Ensar Brahic için sarı lacivertlilerin harekete geçtiği öğrenildi.

Oyuncuya hayran kaldılar

Fenerbahçe scoutları yeni sezon için transferde kolları sıvamış durumdalar. Bu anlamda sürpriz isimlerin gündeme geldiği takımda son olarak radara alınan isim dikkat çekti. Sarı lacivertlilerin Sırp forvet Ensar Brahic ile yakından ilgilendiği ve yakın zamanda oyuncuyla ilgili önemli gelişmelerin olabileceği vurgulanıyor. Oyuncuyu izleyen Scout ekiplerinin futbolcunun performansından çok etkilendiği ve takıma katılması sarı lacivertlilere rapor sunduğu aktarıldı.


Yeni hocadan sonra harekete geçilecek

Sarı lacivertlilerde gelecek sezon takımın başına geçecek olan teknik adamın belirlenmesinin ardından futbolcunun transferi için temasların başlayacağı öğrenildi. Sezonu Sırp ekibi Telepotik takımında kiralık olarak geçiren oyuncu çıktığı 16 karşılaşmada 5 kez gol sevinci yaşadı.

Futbolcu kariyerine Sırbistan'ın önde gelen takımlarından Partizan altyapısında başladı. Ardından ise Telepotik takımına kiralık olarak gönderildi. Oyuncu son olarak ise Teleoptik takımından Partizan'a geri döndü. Oyuncuyla ilgili yakın zamanda önemli transfer gelişmelerin olması söz konusu olmakta. Fenerbahçe'nin gündemine gelen Ensar Brahic taraftarların da oldukça ilgisini çekmiş durumda. Bu anlamda sarı lacivertli taraftarlar oyuncuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye başladılar.

Mesut Şahim
mesutspor79@gmail.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal