Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Karan İçin Tuttuğu Yeni Dadının Maaşı Dudak Uçuklattı!

Uzun zamandır ekranlarda olmayan ünlü çift yeni projeleri ile tekrardan ekranlar da olacak. Oyuncular oğlu Karan için dadı arayışına girdiler. Ancak zaten hali hazırda bir dadıları vardı. Çift ikinci dadıyı arıyor.

30.08.2021-14:17 - (Son Güncelleme: 30.08.2021-14:17)Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Karan İçin Tuttuğu Yeni Dadının Maaşı Dudak Uçuklattı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Karan'ın bakıcıları için kesenin ağzını açtı. Oğulları için hiçbir masraftan kaçınmıyorlar.

Fahriye Evcen, Alparslan dizi kadrosuna katılmasıyla ilgili 'Ekranda olmayı çok özledim. Sete çıkmaya az kaldı'  şeklinde konuşmuştu.

Yaklaşık dört yıldır mutlu bir evliliği olan ve Burak Özçivit çifti Karan adlı bir bebek dünyaya getirmişti. Oyuncular uzun süredir ortalarda gözükmüyordu. Ancak başarılı oyuncular ekranlara geri dönecek ve ikisininde seti belli oldu. Burak Özçivit, Kuruluş Osman adlı dizede eşi Fahriye Evcen ise Alparslan isimli diziyle ekranlarda boy göstericek. Öte yandan Karan bebek daha dünyaya gelmeden ismi ile ve adına açılan instagram hesabı ile milyonlarca takipçiye ulaşmıştı.

İKİNCİ DADININ MAAŞI DUDAK UÇUKLATTI

Ünlü çift Karan'ın dadısı için aylık bin dolar yani yaklaşık 8 bin 500 TL maaş vereceğini söyledi.

Mutlu evlilikleri ile örnek olan ve parmakla gösterilen başarılı çiftlerden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğulları Karan için aldıkları kararla takipçilerini oldukça şaşırttı! Oğulları için hiçbir masrafı esirgemeyen çift oğullarını ara sıra sete de götürüceklerini söylemişti. Çift geçtiğimiz günlerde ise Manavgat'ta yangınlar sonucu tatillerini yarıda bırakıp İstanbul'a gelmişti.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal