Eser Yenenler, Photoshoplu Fotoğrafını Paylaşan Eşi Berfu Yenenler'e Sitem Etti!

Geçtiğimiz gün ikinci yıllarını kutlamak için yemeğe çıkan Eser ve Berfu Yenenler çifti kendilerini bekleyen muhabirlerle sohbet etti.

11.06.2021-13:27 - (Son Güncelleme: 11.06.2021-13:36)

Yaz aylarını Alaçatı'da geçirmek için 350 bin TL'ye ev kiralayan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti tatile çıkmadan önce yıl dönümleri için baş başa yemeğe çıktı. Yemek sonrası muhabirlerle sohbet eden ünlü çiftten Eser Yenenler, 'Güzel ve özel bir yemek yedik mutluyuz. İkinci yılda hala ilk günkü gibi olmak da bizim şansımız' ifadelerini kullandı.

'KRAL OLAN BENİM'

Sosyal medya hesabından kutlama için masaya gelen pastayı paylaşan Berfu Yenenler, muhabirlerin üzerindeki notu sormasının ardından 'King notunu ben düşmedim o düştü. Bana king diyor kendisi. Kral olan benim yani' şeklinde bir yanıt vererek kocasının kendisine bu şekilde hitap etmesinin hoşuna gittiğini belirtti. Bunun üzerine Eser Yenenler de 'Evet kendisi kingdir. Bir oyunda King Berfu'ydu. Sonra baktık oyunun adı; gerçek hayatta da king. O king hayatımızın kingi' diyerek eşine gülümsedi. Çiftin mutlulukları çevredekilerin de oldukça hoşuna gitti.

'BENİ İNSANLARIN AĞZINA SAKIZ ETTİN'

Muhabirlerin Berfu Yenenler'in sosyal medyada paylaştığı photoshoplu kaslı fotoğrafını sorması üzerine ise iki çocuk annesi Berfu, 'Yani seviyorum kocama böyle tatlı oyunlar olsun, minik şeyler. Ne yaşıyorsam onu şeffaf aktarmayı seviyorum' ifadelerini kullandı. Konuyla ilgili eşine takılan Eser Yenenler ise 'Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin. Bu hafta 'Çok Güzel Hareketler'de  bile fotoğrafı kullanmışlar. İnsanı hiç beklemediği yerden vurdular' diyerek herkesi kahkahalara boğdu.

İşte Eser Yenenlerin herkesin ağzına sakız olmasına neden olan o fotoğraf...


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR