Deniz Akkaya Hapisten Çıktı!

Ünlü manken, Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'nin korunma talebini ihlal gerekçesi ile 3 gün süreli hapis cezasına çarptırılmıştı. Deniz Akkaya bugün Cezaevinden tahliye edildi.

26.08.2021-17:26 - (Son Güncelleme: 26.08.2021-18:04)

Selin Ciğerci'nin korunma talebini ihlal gerekçesi ile 3 gün süreli hapis cezası çekti. Ünlü manken Deniz Akkaya, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye oldu. 'Selin Ciğerci'nin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikayesini savcıya anlatacağım' şeklinde konuştu.

Deniz Akkaya 3 gün önce cezasını çekmek üzere Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim olan Deniz Akkaya Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na götürülmüştü.

Saat 12.00 sularında cezaevinden çıkan Deniz Akkaya, 'Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün bana hayatımda yaşayamacağım bir deneyim ve gözlem fırsatı verdi. Ben 3 gün bol bol kitap okudum. Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarını okudum' şeklinde konuştu.

'FETÖ İLE BAĞLANTISI OLAN HERKESİ ŞİKAYET EDECEĞİM'

Ünlü model Deniz Akkaya; 'Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü. Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim' dedi.

'Gayet paşalar gibi yattık çıktık' diyen Akkaya, 'Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış' dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal