Canan Ergüder Son Halini Paylaştı!

Bir süredir meme kanseriyle mücadele eden güzel oyuncu Canan Ergüder'in kemoterapi tedavisi devam ediyor. Ergüder, sosyal medyadan son halini paylaştı.

06.05.2021-14:05 - (Son Güncelleme: 17.06.2021-18:38)

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder, geçtiğimiz aylarda meme kanserine yakalandı. Tedavi olmak için diziden ayrılan evli ve bir çocuk annesi başarılı oyuncu, tedavi gördüğü son halini sevenleri ile paylaştı.


Ünlü oyuncu, 'Her şey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler' ifadelerini kullandı. Ergüder'e sevenlerinden destek mesajları yağdı.

‘BEN İYİYİM, SAÇLARIMA ALIŞTIM’

Kemoterapi gördüğü için saçlarını kısacık kestiren Canan Ergüder, sosyal medyada bir paylaşımda bulunmuştu. Paylaşımına ‘Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. Kemoterapi biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler’ şeklinde bir not düşmüştü.


AMELİYAT OLDU

Meme kanserine yakalandığı ortaya çıkınca 6 Nisan'da Instagram hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Canan Ergüder, ‘Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım... Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum.

Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım Menajerimi Ara dizi ekip arkadaşlarıma, Star TV'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım a çok teşekkür ederim’ demişti.

DİZİYE VEDA ETMİŞTİ

Tedavisi ve işini bir süre aynı anda yürüten oyuncu, Menajerimi Ara'nın 25 Nisan Pazar akşamı yayınlanan 35. bölümünde diziye veda etmişti.

5. KEMOTERAPİSİNİN ARDINDAN BİR AÇIKLAMA DAHA YAPMIŞTI!

Tedavisi devam eden ünlü oyuncu Canan Ergüder, 5. kemoterapisini aldıktan sonraki halini sevenleri ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ergüder'in paylaşımı kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu! Ünlü oyuncu paylaşımına; '5. kemo bitti. Her şey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler' notunu yazdı. 


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal