Canan Ergüder Hastalığı İle İlgili Açıklama Yaptı!

Star TV ekranlarında yer alan Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine hayat veren Canan Ergüder'in meme kanserine yakalandığı açıklandı.

07.04.2021-17:12 - (Son Güncelleme: 07.04.2021-17:51)Canan Ergüder Hastalığı İle İlgili Açıklama Yaptı!

Star TV ekranlarında yer alan Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine hayat veren Canan Ergüder'in meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Diziden ayrıldığını ifade eden oyuncu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada ‘Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. ‘ dedi. 

CANAN ERGÜDER'İN HASTALIĞI NE? 

43 yaşındaki oyuncunun moralinin ise iyi olduğu konuşuluyor. Ergüder'in eşi Kenan Ece ve ailesi de süreci yakından takip ederek, ona bu dönemde destek veriyor. Güllerin Savaşı dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Kenan Ece ile 2017 yılında nikah masasına oturan Canan Ergüder'in Demir adında üç yaşında bir oğlu var.

ZOR BİR SÜREÇ!

1,5 ay önce geçirdiği ameliyat sonrası çektiği fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan oyuncu, sevenlerine ilk açıklamayı yaptı: ‘Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım; Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu.

Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum

Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit.

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım Menajerimi Ara ekip arkadaşlarıma, Star TV'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım'a çok teşekkür ederim.’

İLİŞKİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR