Aras Bulut İynemli İle Bilge Önal Ayrıldı!

'Çukur' dizisi ile kariyerindeki yükselişini sürdüren Aras Bulut İynemli cephesinden ayrılık haberi geldi. İynemli ile 6 yıldır birliktelik yaşadığı Bige Önal yollarını ayırma kararı aldı.

12.07.2021-16:03 - (Son Güncelleme: 13.07.2021-08:32)

Çukur' dizisi ile kariyerindeki yükselişini sürdüren Aras Bulut İynemli cephesinden ayrılık haberi geldi. İynemli ile 6 yıldır birliktelik yaşadığı Bige Önal yollarını ayırma kararı aldı. Aynı ajansa bağlı olarak çalışan iki oyuncu geçen günlerde Göcek'te tatil yapmıştı.

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ünlü çift geçtiğimiz günlerde Göcek'te tatil yapmış, adeta düşman çatlatmışlardı. Bige Önal önceki haftalarda da gazetecilerle karşılaşmış ve izdivaç sorusuna "Sürekli aynı soruyu soruyorsunuz ve benzer cevabı alıyorsunuz Lütfen yeniden sormayın" diyerek tepki göstermişti.


FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ

İkilinin sosyal medya hesaplarından birbirleriyle çekilmiş fotoğraflarını silmiş olması da dikkatlerden kaçmadı.

TEKNEDE DANS ETMİŞTİ

Rol aldığı Çukur dizisi final yapan Aras Bulut İynemli, oyuncu sevgilisi Bige Önal’la yaz tatiline çıkmışlardı. Tekne tatilini tercih eden ünlü çift Göcek’te objektife takıldı. İynemli bir ara cep telefonundan müzik açıp dans etti, Önal da sevgilisine eşlik etmişti.YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal