3 Günün Sonunda Dini Nikahla Evlendiği Kadın 50 Bin Lira Dolandırıp Kaçtı!

Adana'da komşusunun tanıştırmış olduğu K.K. ile 3 gün içinde dini nikahla evlenen Feyyaz Kılıç, K.K'nin evliliğinin 10'uncu gününde 18 bin lira değerinde olan altınlarla birlikte ailesine döndüğünü iddia etti.

15.01.2022-11:04 - (Son Güncelleme: 15.01.2022-14:01)

2019 tarihinde Ankara'da yaşayan Feyyaz Kılıç, memleketi olan Adana'ya döndü. Burada komşusunun tavsiyesi neticesinde K.K. isimli kadınla tanışan Kılıç, 3 gün dahilinde K.K. ile dini nikah kıydı. Kılıç, evliliğinin 3'üncü günü içerisinde resmi nikah işlemlerini başlatmak ve ikametgahını da Adana'ya aldırmak için eşi ile birlikte kaymakamlığa gitti.

ÖNCE DÖVÜP SONRA ALTINLARLA KAÇTILAR

Akşam eve döndüğü esnada eşi Kılıç'a altınları kaybettiğini ifade etti. Ertesi gün altınları aramak için yeniden kaymakamlığa giden çift, K.K'nin çeşitli bahaneleri sonucunda yine evine döndü. Kılıç, eve döndüğü esnada iddiaya göre kayınpederi ve kayınbiraderleri evine gelerek kendisini darbedip eşi K.K.'yi de yanlarına alıp evden çıkıp giderek. Bir daha eşini göremediğini belirten Kılıç, toplam zararının ise 50 bin lira olduğunu ifade etti.

MAĞDUR FEYYAZ KILIÇ: 3 GÜNDE EVLENDİK

Yaşadıklarını aktaran mağdur Feyyaz Kılıç, 'Biz Ankara'da ikamet ederken Adana'ya gittik. Bir komşumuz beni biriyle tanıştırdı. Kadının ismi K.K.'ydi. Kızla görüştük, ailesiyle sohbet ettik. 3 günde evlendik, 110 günlük bir evliliğimiz oldu.' ifadelerini kullanmasından sonra sözlerine şu şekilde devam etti: 'Ben ve eşim kaymakama gittik adresimi Adana'ya aldırmak için resmi nikah işlemleri için. Sonra akşam eşimin teyzesine gittik. 18 bin lira değerindeki altınlarımız eşimin üzerindeydi. Gece 11 gibi eve döndüğümüzde eşim altınları kaymakamlığın önünde kaybettiğini söyledi. Ertesi gün kaymakamlığa gittiğimizde eşim yok kolum ağrıyor, yok ayağım ağrıyor diyerek beni geri eve götürdü. Akşam ailesi geldi beni darbettiler. Sonra ben tekrar Ankara'ya döndüm. 3 ay sonra tekrar Adana'ya gittim. Kayınpederimi arayıp ben eşimi istiyorum dedim.'


50 BİN LİRA ZARARIM VAR

Şikayetçi ve davacı olduğu belirten Kılıç; 'Beni bir yere çağırdılar. Beni orada arabaya bindirip bir çiftliğe götürdüler. Burada beni silahla yaraladı. Ben de bununla ilgili şikayetçi ve davacı oldum.' dedi. Söz konusu olayla ilgili 3 ay sonra haberi olduğunu belirten Kılıç ifaelerine şu şekilde devam etti: 'Ben Ankara'dayken savcı dosyama takipsizlik vermiş. Muhtar da bana haber vermeden imzalayıp göndermiş dosyamı geri savcılığa dolayısıyla savcı dosyamı kapatmış. Bu durumdan 3 ay sonra haberim oldu. Toplam 50 bin lira zararım var. 10 bin lira kıyafet aldım, 18 bin lira altın aldım 22 bin lira da süt parası verdim. Ben Cumhurbaşkanına yazdım. Bana sahip çıkılmasını istiyorum.'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal